techbord.com بدون هیچ بتا و تاریخ انتشار ، جوخه 42 Star Citizen  'Skadron 42 دورتر از همیشه به نظر می رسد

Facepalm: در دوره توسعه به ظاهر پایان ناپذیر Star Citizen اتفاقات زیادی افتاده است: روسیه کریمه را ضمیمه کرد ، همه گیری جهانی آغاز شد و ما در شرف دیدار رئیس جمهور سوم ایالات متحده هستیم. سیم کارت فضایی جاه طلبانه MMO هنوز کاملاً کامل به نظر نمی رسد و عنصر تک نفره ، Squadron 42 ، به این زودی ها اینجا نخواهد بود ، بعد از اینکه همه موارد ذکر شده در مورد نسخه بتا از نقشه راه حذف شد

پیش تولید Star Citizen در روزهای ساده سال 2010 آغاز شد و کمپین های معروف Kickstarter دو سال بعد برگزار شدند. در سال 2016 ، توسعه دهندگان صنایع رابرتز فضایی (RSI) ، اسکادران 42 را از محصول اصلی Star Citizen تقسیم کرده و در صورت خرید MMO ، آن را به عنوان یک بازی مستقل با قیمت 45 یا 15 دلار به فروش رساند.

در آگوست 2019 ، RSI گفت بتا اسکادران 42 در سه ماهه سوم سال جاری وارد می شود. این بازه زمانی بدون هیچ نشانه ای از نسخه بتا گذشته است و طرفداران در ماه اکتبر ناامید شدند که رئیس استودیو کریس رابرتز گفت بازی "پس از اتمام کار" انجام می شود.

همه چیز از 23 دسامبر هر زمان که شروع به کار می کرد حتی تلخ تر به نظر می رسید ذکر اسکادران 42 بتا از نقشه راه پروژه حذف شد. در نامه ای به اهداكنندگان ، رابرتز خط خود را انجام داد "تمام شد" ، اضافه كرد كه "بیش از چند عنوان مشتاقانه منتظر انتشار عناوین بودند قبل از اینکه آنها بدون اشکال و به طور کامل صیقل داده شوند" ، بدون شک به یک بازی خاص با موضوع سایبرپانک اشاره کرد .

رابرتز می نویسد که هیچ یک از "گیم پلی ، مکان ها یا دارایی های" اسکادران 42 به دلیل دور بودن نسخه نهایی نمایش داده نخواهد شد. وی اضافه کرد: "اگر اکنون گیم پلی غیر اسپویلر را نشان دهیم ، این فیلم و گیم پلی اصلی است که می توان برای انتشار در نزدیکی آن استفاده کرد."

"به همین دلیل تصمیم گرفتم که بهتر است نمایش داده نشود گیم پلی Squadron 42 به صورت عمومی در مورد تاریخ اکران صحبت نکنید و تا زمان نزدیکتر شدن به خانه و اعتماد به نفس بالا نسبت به زمان باقیمانده برای اتمام بازی با کیفیت مورد نظر خود بحث نکنیم. " بیش از 339 میلیون دلار از تقریبا 3 میلیون حامی. شاید تصور کنید که با گذشت سالها تعهدات کاهش یافته است ، اما عکس این واقعیت است: یک رکورد +77 میلیون دلار در سال 2020 جمع آوری شد ، و رکورد سال گذشته 47.7 میلیون دلار را شکست داد ، یادداشت Polygon ، که بیشتر آن از طریق خرید و اجاره کشتی است .

اسکادران 42 ، هر زمان که به اینجا می رسد ، می تواند هوس های طرفداران سیم کارت فضایی دیگر معروف رابرتز ، فرمانده بال را برآورده کند. در آن بازیگران هالیوودی شامل هنری کاویل ، جیلیان اندرسون ، مارک همیل ، گری اولدمن ، مارک استرانگ و جان ریز دیویس حضور دارند.

بدون هیچ بتا و تاریخ انتشار ، جوخه 42 Star Citizen 'Skadron 42 دورتر از همیشه به نظر می رسد
gaming/بدون-هیچ-بتا-و-تاریخ-انتشار-جوخه-42-star-citizen-skadron.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
techbord.com RedMagic 6 نوبیا دو رکورد گوشی هوشمند را می شکند: یک صفحه 165 هرتز و 18 گیگابایت RAM
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.