خبر

 • تک بورد - بتسدا Quake remaster را با گرافیک بهبود یافته ، بسته الحاقی جدید و مدهای مد نظر در همه سیستم عامل ها راه اندازی می کند

  بتسدا Quake remaster را با گرافیک بهبود یافته ، بسته الحاقی جدید و مدهای مد نظر در همه سیستم عامل ها راه اندازی می کند
  3 روز و 2 ساعت قبل

  درست قبل از QuakeCon 2021 ، Bethesda نسخه بازسازی شده Quake اصلی را برای رایانه های شخصی ، پلی استیشن ، ایکس باکس و نینتندو سوییچ از دست داد. ناشر بازی در بیست و پنجمین سالگرد تیرانداز اول شخص تأثیرگذار جشن می گیرد. نسخه جدید شامل گرافیک بهبود یافته و بسته توسعه کاملاً جدیدی است که همه آنها 10 دلار قیمت دارند.

  جزئیاتی که نشان می دهد Bethesda نسخه جدیدی از Quake را در QuakeCon امسال رونمایی می کند ، روزها درز کرده است. برنامه Bethesda برای QuakeCon در ابتدا از نسخه "احیا شده" بازی قبل از تغییر آن نام می برد ، و اوایل امروز این نسخه جدید در تابلوهای رتبه بندی ظاهر شد.

  Quake remaster گرافیک را با پشتیبانی از 4K و صفحه عریض (1080p در Switch) ، بهبود مدل ها ، بهبود نور ، بهبود کیفیت صدا ، ضد صدا و عمق میدان. در PlayStation 5 و Xbox Series X/S ، Quake می تواند با فرکانس 120 هرتز اجرا شود ، به روز رسانی کامل نسل بعدی بعداً به صورت رایگان و جزئیات بیشتر در انتظار خواهد بود.

  موسیقی اصلی ترنت رزنور نیز ورود به موسیقی متن به دلیل مشکلات مجوز دشوار است.

  Bethesda شامل چند نفره آنلاین و محلی است-حداکثر هشت بازیکن آنلاین و چهار بازیکن محلی ، دو نفره -هم به صورت محلی و هم به صورت آنلاین ، بازی با صفحه تقسیم شده و بین پلتفرم بین همه سیستم عامل ها.

  https://techbord.com Bethesda Quake remaster را با گرافیک بهبود یافته ، بسته الحاقی جدید و حالت های کنترل شده در همه سیستم عامل ها راه اندازی می کند

  علاوه بر کمپین اصلی اصلی ، نسخه جدید دارای هر دو بسته توسعه قدیمی است ، قسمت استودیوی Wolfenstein استودیو MachineGames در سال 2016 منتشر شد ، و یک قسمت کاملاً جدید دیگر از MachineGames به نام "Dimension of the Machine ". گیمرها همچنین می توانند بارگیری کنند مجموعه ای از سطوح و ماموریت های ساخته شده توسط طرفداران که با گذشت زمان به روز می شوند.

  صفحات محصول زلزله در Steam و Bethesda.net نیز به نسخه جدید به روز شده اند ، بنابراین صاحبان Quake در ویترین فروشگاه باید قبلاً داشته باش تا لحظه نگارش این مقاله ، به نظر نمی رسد نسخه GOG به روز شده باشد.

  Limited Run Games تأیید کرد که نسخه های فیزیکی Quake را برای PS4 و Switch منتشر می کند و پیش خرید آن از 27 آگوست آغاز می شود. مایکروسافت همچنین Quake را به Xbox Game Pass Ultimate برای رایانه و کنسول ، به همراه Quake II و Quake III برای رایانه اضافه کرد. این اولین باری است که Quake بیش از 20 سال است که به طور رسمی بر روی هر کنسولی منتشر می شود.

  در کل همه اینها شبیه به پورت های جدید Doom و Doom II Bethesda است که برای پلتفرم های مدرن در سال 2019 منتشر شده است.

خبرهای دیگر از بازی