خبر

 • تک بورد - بتسدا در حال چاپ یک بازی ایندیانا جونز تحت لوای بازی Lucasfilm Games است

  بتسدا در حال چاپ یک بازی ایندیانا جونز تحت لوای بازی Lucasfilm Games است
  14 روز و 9 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: خواه بتسدا را دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید ، بدون شک یکی از عزیزان صنعت بازی قبل از عرضه فاجعه بار Fallout 76 بود. در تلاش برای بازپس گیری این تاج ، این شرکت در حال انتشار یک بازی از یک حق رای دادن است. ایندیانانا جونز که سالها مورد بررسی قرار نگرفته است.

  درست خواندید - یکی از نسخه های بزرگ بعدی بتسدا یک بازی کاملاً جدید و کاملاً اصلی ایندیانا جونز است. فقط یک روز پس از اعلام احیای نام تجاری Lucasfilm Games توسط دیزنی ، این زمان مشخص نیست که بهتر می توان زمان بندی آن را انجام داد.

  لوگوی Lucasfilm Games به نام تجاری این بازی سیلی خورده است ، که اثبات می کند که دیزنی به دنبال فعالیت هایی خارج از دنیای جنگ ستارگان به تنهایی - یک امتیاز مثبت در کتاب ما است.

  این بازی بدون عنوان توسط MachineGames در حال توسعه است ، افرادی که حق رای دادن عالی ولفنشتاین را دارند. تاد هوارد ، از شهرت Bethesda Game Studios ، به عنوان تهیه کننده اجرایی پروژه فعالیت خواهد کرد.

  یک بازی جدید ایندیانا جونز با یک داستان اصلی از استودیوی ما ،MachineGames در دست ساخت است و به عنوان مدیر اجرایی تولید می شود توسط تاد هوارد ، با همکاریLucasfilmGames. مدتی طول می کشد تا ما چیزهای بیشتری برای فاش کردن داشته باشیم ، اما ما بسیار خوشحال هستیم که اخبار امروز را به اشتراک می گذاریم!

  - Bethesda (bethesda) 12 ژانویه 2021

  بازی در رم تنظیم می شود ، در "اوج " شغل ایندیانا جونز به عنوان یک ماجراجوی مشهور. "هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد نوع بازی آن وجود ندارد ، اما تخصص تاد هوارد مطمئناً در اولین - ماجراهای شخصی ، همانند MachineGames ، بنابراین امیدواریم که روند در اینجا ادامه داشته باشد.

  در مورد سایر جزئیات ، در حال حاضر چیزی که بتوانیم به اشتراک بگذاریم نداریم. دیزنی و بتسدا همچنان مشکل دارند. با این حال ، ممکن است در E3 2021 اطلاعات بیشتری در مورد این بازی (و امیدوارم دیگران در فهرست Bethesda) وجود داشته باشد. یا معادل آن در دوره Covid-19 خواهد بود.

خبرهای دیگر از بازی