خبر

 • تک بورد - بتسدا تریلری از Starfield منتشر کرد که توضیح می دهد

  بتسدا تریلری از Starfield منتشر کرد که توضیح می دهد "The Settled Systems"
  13 روز و 9 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: Starfield Bethesda کمی کمتر از یک سال دیگر تا انتشار فاصله دارد. در حالی که ما هنوز هیچ فیلم گیم پلی ندیده ایم ، Bethesda شروع به تغذیه قطره ای از پشت صحنه کلیپ ها کرد که جنبه های مختلف بازی را توضیح می دهد.

  روز جمعه ، Bethesda ویدئویی را در کانال YouTube خود با نام "Starfield — The Settled Systems. " بارگذاری کرد. این تریلر نمای کوتاهی از سیستم های مستقر شده و گروه هایی را که بازیکنان می توانند با آن روبرو شوند ، ارائه می دهد. آنجا (در بالا). بازی در سال 2330 اتفاق می افتد ، حدود 20 سال پس از "جنگ مستعمره خونین "

  نئون (2/3) pic.twitter.com/WOQojiVxyG

  - Starfield (StarfieldGame) 27 آگوست 2021

  آکیلا از https://t.co/V00wdeItnf دیدن کنید تا ثبت نام کنید و اولین نفری باشید که در مورد Starfield اطلاعات بیشتری کسب کرد. (3/3) pic.twitter.com/UQJwVxwEfi

  - استارفیلد (StarfieldGame) 27 آگوست 2021

  این جنگ بین دو بزرگترین جناح - مستعمرات متحد و مجموعه Freestar انجام شد. این دو گروه بزرگ شامل جناح های جزئی هستند ، از جمله Crimson Fleet (دزدان دریایی) ، Ecliptic (مزدوران) ، House Va \ 'ruun (متعصبین مذهبی) ، Spacers (خشن) و Constellation (کاوشگران).

  پاگلیارولو می گوید: "سازمان موسوم به صورت فلکی متعهد به کشف اسرار کهکشان است." "و به عنوان یکی از جدیدترین اعضای آن ، شما عمیق ترین نقاط سیستم های مستقر را کشف خواهید کرد و خود را در خانه خود خواهید دید ... در استارفیلد. "

  وی توضیح بیشتری نداد در مورد اینکه آیا بازیکن مجاز به پیوستن یا همسویی با سایر جناح های بازی است یا خیر. با این حال ، با توجه به بازی های گذشته بتسدا ، از جمله Fallout New Vegas ، Fallout 4 و Skyrim ، چنین گزینه هایی ارائه شده است ، احتمالاً Starfield نیز چنین خواهد کرد.

  Starfield در 11 نوامبر 2022 ، به طور انحصاری برای Xbox سری X | S و PC. همچنین از روز اول با Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود. بازیکنان می توانند با "پیوستن " به صورت فلکی در وب سایت Starfield پیشرفت کنند.

خبرهای دیگر از بازی