خبر

 • تک بورد - بتسدا از Redfall ، یک تیرانداز خون آشام تعاونی چهار نفره ساخته شده توسط Arkane Austin رونمایی کرد

  بتسدا از Redfall ، یک تیرانداز خون آشام تعاونی چهار نفره ساخته شده توسط Arkane Austin رونمایی کرد
  16 روز و 20 ساعت قبل

  چیزی که می توان منتظر آن بود: E3 امسال به روزرسانی های زیادی در مورد بازی هایی که می دانیم قرار است آینده داشته باشند داشته است. بتسدا تیزر جدیدی برای Starfield با تاریخ اکران 11 نوامبر 2022 به ما ارائه داد. اولین نگاه ما به Avatar Frontiers of Pandora بود. و نینتندو ما را در مورد بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild بعدی به روز کرد. هرچقدر که بعضی از آن بازی ها هیجان انگیز هستند ، دیدن ظهور چ

  در میان انبوه بازی های E3 و به روزرسانی ها ، مایکروسافت و بتسدا اعلام کردند که Redfall ، یک تیرانداز تعاونی چهار نفره در رسته Left 4 Dead است. با این حال ، بازیکنان به جای خونسردی انبوهی از زامبی ها در L4D در مقابل خون آشام های قدرتمند در Redfall قرار می گیرند.

  https://techbord.com Bethesda Redfall ، یک تیرانداز مشترک خون آشام چهار نفره ساخته شده توسط Arkane Austin

  را منتشر کرد شایعات مربوط به Redfall در سال 2018 ظاهر شد ، زمانی که Bethesda درخواست علامت تجاری بر روی این نام را کرد. حدس و گمان های اولیه این بود که احتمالاً قرار است زیرنویس The Elder Scrolls VI باشد. این فرضیات اساساً بر اساس بازی با کلمه "Redguards " نژادی از انسانهای Hammerfell در TES lore بود ، اما همچنین به این دلیل که به خوبی در طرح نامگذاری یک کلمه با زیرنویس TES قرار گرفت - Skyrim ، Oblivion ، Daggarfall ، و غیره همانطور که مشخص شد ، Redfall نام یک دارایی فکری کاملاً جدید است.

  در بازی ، Redfall ، ماساچوست تنظیمات عمل است ، از این رو نام آن است. ردفال یک "جزیره عجیب و غریب جزیره" است ، یا حداقل تا زمان تسخیر خون آشام ها بوده است. گرچه این ها خون آشام های متنوع باغ شما نیستند. آنها با یک آزمایش ژنتیکی اشتباه ایجاد شده اند. آنها می توانند قدرت های جدید و منحصر به فردی را تکامل بخشیده و توسعه دهند.

  https://techbord.com Bethesda Redfall را نشان می دهد ، چهار player co-op تیرانداز خون آشام توسعه یافته توسط Arkane Austin

  به نوعی شیادان راهی برای جلوگیری از آفتاب و بستن جزیره برای سفر پیدا کردند ، ساکنان آن را منزوی کردند و بهشتی را ایجاد کردند که در آن آزادانه می توانستند برای تغذیه روز یا شب پرسه بزنید. تنها چیزی که سر راه آنها قرار دارد قاتلین خون آشام است.

  بتسدا می گوید ، حداکثر چهار بازیکن می توانند با هم ترکیب شوند و "یک قهرمان را از میان لیست های متنوع" انتخاب کنند. منظور از "فهرست متنوع " ، فقط چهار کاراکتر است (بالاتر از چپ به راست) - تیرانداز جنگی سابق ارتش جیکوب بویر ، ساکن Redfall با قدرت telekinetic لیال الیسون ، متخصص مبارزه با نیروی دریایی رمی د لا روزا به همراه ربات خود ، و محقق پانورمال و استاد گجت Devinder Crousley.

  https://techbord.com بتسدا Redfall ، یک شرکت چهار نفره را نشان می دهد -op vampire shooter ساخته شده توسط Arkane Austin

  این یک بازی در جهان باز است ، احتمالاً با عناصر RPG با در نظر گرفتن قدرت ها و تسلیحات مختلف قهرمانان (عناوین اصلی فیلم). با این حال ، مایکروسافت در درجه اول آن را به عنوان یک تیرانداز اول شخص توصیف می کند. در هر صورت ، به نظر سرگرم کننده می رسد.

  Arkane ، توسعه دهنده بی ارزش ، در استودیوی مستقر در ایالات متحده در آستین ، تگزاس روی Redfall کار کرده است. تاریخ مشخصی برای عرضه در نظر گرفته نشده است ، اما بتسدا انتظار دارد کالاها را تابستان سال آینده با Xbox و PC تحویل دهد. با عرض پوزش از طرفداران PlayStation. به نظر نمی رسد که مدتی از زمان خریداری توسط مایکروسافت عنوان Bethesda دیگری را مشاهده کنید.

خبرهای دیگر از بازی