techbord.com بتا xCloud مایکروسافت در بهار 2021 به دستگاه های رایانه شخصی و iOS می آید

چیزی که می توان منتظر آن بود: بازی Cloud احتمالاً به این زودی ها جایگزین کنسول های سنتی و سیستم عامل های رایانه ای نخواهد شد ، اما مطمئناً بخار شما زیاد می شود. سرویس هایی مانند GeForce Now انویدیا ، Stadia گوگل و xCloud مایکروسافت منجر به شارژ این عرصه می شوند ، اما فقط دو سرویس قبلی به طور گسترده در دستگاه های تلفن همراه و دسک تاپ در دسترس هستند. خوشبختانه ، این به زودی تغییر می کند: مایکروسافت

در حال حاضر ، نسخه بتا xCloud فقط برای دارندگان رایانه لوحی یا تلفن های هوشمند Android در دسترس است ، بنابراین این توسعه خدمات آینده یک معامله بسیار بزرگ خواهد بود. این بدان معناست که افرادی که دارای لپ تاپ کم قدرت و دستگاه های iOS هستند همچنان قادر به تجربه همه چیزهایی هستند که ایکس باکس ارائه می دهد. از راحتی کاناپه ، تختخواب ، اتاق هتل یا هرجای دیگر می توانند اینترنت مناسبی داشته باشند.

اما جاذبه ای وجود دارد. دقیقاً مانند نسخه بتا فعلی ، موج جدید کاربران xCloud باید در Xbox Game Pass Ultimate مشترک شوند که مقرون به صرفه ترین سرویس در جهان با 15 دلار در ماه نیست. برای اینکه روشن باشد ، ما نمی گوییم ارزش آن بد است - برعکس.

Game Pass بدون شک یکی از بهترین خدمات اشتراک در حال حاضر ، در انواع رسانه ها است: شما از تمام مزایای Xbox Live Gold ، دسترسی به EA Play و بیش از 100 بازی فوق العاده عالی و اختصاصی شخص ثالث بهره مند خواهید شد. بازی های ابری فقط مایه کیک است.

https://techbord.com xCloud Microsoft  u003d بتا می آید دستگاه های رایانه ای و iOS در بهار 2021

وقتی xCloud برای رایانه های شخصی iOS و Windows راه اندازی شد ، دسترسی به آن خیلی دشوار است. کاربران رایانه های شخصی می توانند از برنامه Xbox یا مرورگر مورد نظر خود استفاده کنند و طرفداران iOS از طریق مرورگر خود وارد سیستم می شوند (حداقل برای شروع هیچ برنامه اختصاصی نیست).

بنابراین ، در مورد دسترسی منطقه ای چطور؟ هم اکنون ، نسخه بتا xCloud در 22 کشور موجود در اروپا و آمریکای شمالی (و همچنین کره جنوبی) در دسترس است. با این حال ، در بهار 2021 ، این کشور به استرالیا ، برزیل ، ژاپن و مکزیک گسترش خواهد یافت و میلیون ها کاربر اضافی را در بر خواهد گرفت.

ما ماه یا روز مشخصی برای گسترش بتا xCloud نداریم. ، اما بدون شک در پایان سال 2020 چیزهای بیشتری خواهیم شنید.

اعتبار تصویر: جوشوا سیلر ، یوروگیمر.

بتا xCloud مایکروسافت در بهار 2021 به دستگاه های رایانه شخصی و iOS می آید
gaming/بتا-xcloud-مایکروسافت-در-بهار-2021-به-دستگاه-های-رایانه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.