خبر

 • تک بورد - بتا xCloud مایکروسافت در بهار 2021 به دستگاه های رایانه شخصی و iOS می آید

  بتا xCloud مایکروسافت در بهار 2021 به دستگاه های رایانه شخصی و iOS می آید
  چند ثانیه قبل

  چیزی که می توان منتظر آن بود: بازی Cloud احتمالاً به این زودی ها جایگزین کنسول های سنتی و سیستم عامل های رایانه ای نخواهد شد ، اما مطمئناً بخار شما زیاد می شود. سرویس هایی مانند GeForce Now انویدیا ، Stadia گوگل و xCloud مایکروسافت منجر به شارژ این عرصه می شوند ، اما فقط دو سرویس قبلی به طور گسترده در دستگاه های تلفن همراه و دسک تاپ در دسترس هستند. خوشبختانه ، این به زودی تغییر می کند: مایکروسافت

  در حال حاضر ، نسخه بتا xCloud فقط برای دارندگان رایانه لوحی یا تلفن های هوشمند Android در دسترس است ، بنابراین این توسعه خدمات آینده یک معامله بسیار بزرگ خواهد بود. این بدان معناست که افرادی که دارای لپ تاپ کم قدرت و دستگاه های iOS هستند همچنان قادر به تجربه همه چیزهایی هستند که ایکس باکس ارائه می دهد. از راحتی کاناپه ، تختخواب ، اتاق هتل یا هرجای دیگر می توانند اینترنت مناسبی داشته باشند.

  اما جاذبه ای وجود دارد. دقیقاً مانند نسخه بتا فعلی ، موج جدید کاربران xCloud باید در Xbox Game Pass Ultimate مشترک شوند که مقرون به صرفه ترین سرویس در جهان با 15 دلار در ماه نیست. برای اینکه روشن باشد ، ما نمی گوییم ارزش آن بد است - برعکس.

  Game Pass بدون شک یکی از بهترین خدمات اشتراک در حال حاضر ، در انواع رسانه ها است: شما از تمام مزایای Xbox Live Gold ، دسترسی به EA Play و بیش از 100 بازی فوق العاده عالی و اختصاصی شخص ثالث بهره مند خواهید شد. بازی های ابری فقط مایه کیک است.

  https://techbord.com xCloud Microsoft u003d بتا می آید دستگاه های رایانه ای و iOS در بهار 2021

  وقتی xCloud برای رایانه های شخصی iOS و Windows راه اندازی شد ، دسترسی به آن خیلی دشوار است. کاربران رایانه های شخصی می توانند از برنامه Xbox یا مرورگر مورد نظر خود استفاده کنند و طرفداران iOS از طریق مرورگر خود وارد سیستم می شوند (حداقل برای شروع هیچ برنامه اختصاصی نیست).

  بنابراین ، در مورد دسترسی منطقه ای چطور؟ هم اکنون ، نسخه بتا xCloud در 22 کشور موجود در اروپا و آمریکای شمالی (و همچنین کره جنوبی) در دسترس است. با این حال ، در بهار 2021 ، این کشور به استرالیا ، برزیل ، ژاپن و مکزیک گسترش خواهد یافت و میلیون ها کاربر اضافی را در بر خواهد گرفت.

  ما ماه یا روز مشخصی برای گسترش بتا xCloud نداریم. ، اما بدون شک در پایان سال 2020 چیزهای بیشتری خواهیم شنید.

  اعتبار تصویر: جوشوا سیلر ، یوروگیمر.

خبرهای دیگر از بازی