techbord.com بتا سرویس گیرنده وب Stadia Google در iOS به خوبی کار می کند

TL؛ DR: گوگل سرانجام سرویس گیرنده وب Stadia را برای iOS راه اندازی کرد. این برنامه ، که از طریق مرورگرهای تلفن همراه Safari یا Chrome اجرا می شود ، گزارش شده است ، البته با چند مزاحمت جزئی ، به خوبی کار می کند. هیچ مشکلی که با چند به روزرسانی برطرف نشود

سرویس گیرنده وب Stadia برای iOS که گوگل ماه گذشته به ما قول داده بود سرانجام اینجا است.

برنامه وب عملکرد خوبی دارد و بدون هیچ مشکلی جدی در iPhone و iPad وجود دارد. Engadget یک نکته کوچک در مورد رابط کاربر را یادداشت می کند. نوار وضعیت iOS - نوار موجود در بالا که وضعیت زمان و باتری را نشان می دهد - اغلب قابل مشاهده است. به نظر می رسد این یک مسئله ناسازگار است زیرا بعضی اوقات (اما نه همیشه) هنگام انجام یک بازی از بین می رود. هنگام مرور در فروشگاه Stadia ، قسمت URL مرورگر نیز آویزان است. این مسائل به هیچ وجه "معامله گران" نیستند.

انتقال برنامه وب Stadia به iOS یک پروژه فوق العاده سرگرم کننده بود و ما واقعاً از نحوه اتفاقات آن راضی هستیم. در اینجا ویدیویی وجود دارد که من چند ماه پیش ضبط کردم و نشان می دهد ما می توانیم تجربه کامل Stadia را در Safari ارائه دهیم ، حتی برای یک بازی بسیار حساس به زمان مانند Thumper. pic.twitter.com/TNJEdGTwPF

- جاستین اوبرتی (juberti) 16 دسامبر 2020

علاوه بر این ، هنگام صحبت با Google در مورد عناصر رابط کاربر iOS که اطراف شما چسبیده است ، یک نماینده به ما یادآوری می کند که مشتری هنوز در آن است بتا.

"سخنگو گفت:" [این] مرحله اول آزمایش iOS است. " "[ما] به بازخورد کاربر با بازخورد کاربر ادامه می دهیم." "

اگر داشتن عناصر UI سیستم که به اطراف آویزان می شوند ، لذت شما را خراب می کند ، هنوز هم می توانید از مرورگر استادیوم Zachary Knox استفاده کنید . با کمک سایر کاربران Reddit ، ناکس مرورگری را برای iOS ایجاد و منتشر کرد که به عنوان یک مشتری Stadia با یک رابط کاربری تمیز عمل می کند.

اپل استادیوم را از App Store حذف کرد درست همانطور که شتاب بیشتری پیدا کرد ، با ادعای نقض دستورالعمل ها این غول فناوری ادعا كرد: "[استادیوم] از API های عمومی به گونه ای استفاده می كند كه اپل قصد آن را ندارد." تاکتیک سلاح قدرتمند ناکس را خنثی نکرد. در عوض ، او تعدیلاتی را در کد خود ایجاد کرد ، آن را دوباره ارسال کرد و Stadium را دوباره در App Store بازگرداند.

ارائه جریان بازی از طریق Safari یا برنامه سوم مرورگرهای وب مهمانی روزنه ای برای دور زدن قوانین سختگیرانه فروشگاه App اپل است ، که برای تأیید نیاز است سیستم عامل ها هر عنوان را به صورت جداگانه روی سرویس ارائه دهند. افراد دیگر ، از جمله GeForce Now انویدیا و xCloud مایکروسافت (که اکنون فقط Game Pass نامیده می شود) نیز از این راه حل برای انتقال سیستم عامل های خود به iOS استفاده می کنند.

از آنجا که از مرورگر برای پخش جریانی بازی ها استفاده می کنید همانطور که در حال حاضر هیچ یک از قوانین را نقض نمی کند ، اپل تلاش متمرکز برای متوقف کردن این عمل غیر از بهانه API خود در برابر ناکس انجام نداده است. اینکه آیا این وضعیت در جاده تغییر می کند ، باید مشخص شود ، اما برای کوپرتینو سخت است که بدون ایجاد یک کابوس روابط عمومی بسیار منفی که حول سانسور وب ایجاد می شود ، جلوی چنین خدمات مبتنی بر وب را بگیرد.

در ضمن ، اگر می خواهید Stadia را در iPhone یا iPad خود امتحان کنید ، با استفاده از Safari یا Chrome به صفحه اصلی Stadia بروید. از آنجا ، به سادگی وارد شوید و شروع به بازی کنید. برای راحتی کار ، همچنین می توانید صفحه را در صفحه اصلی خود ذخیره کنید (فقط Safari) با ضربه زدن روی دکمه اشتراک گذاری و سپس "" افزودن به صفحه اصلی "." انجام این کار باعث می شود عملکرد آن بیشتر شبیه یک برنامه بومی باشد زیرا Safari به طور خودکار روی مشتری Stadia (به GIF بالا مراجعه کنید).

بتا سرویس گیرنده وب Stadia Google در iOS به خوبی کار می کند
gaming/بتا-سرویس-گیرنده-وب-stadia-google-در-ios-به-خوبی-کار-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com 10 GPU برتر AMD در همه زمان ها
techbord.com انویدیا کارت جدید مبتنی بر پاسکال ، GT 1010 را راه اندازی می کند
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.