خبر

 • تک بورد - بتای بسته Back 4 Blood تقریباً 100،000 بازیکن همزمان Steam را به خود جذب کرد

  بتای بسته Back 4 Blood تقریباً 100،000 بازیکن همزمان Steam را به خود جذب کرد
  14 روز قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ به نظر می رسد که Back 4 Blood در اکتبر امسال به همان اندازه محبوب Left 4 Dead 2 باشد. بتا دسترسی زودهنگام بازی تقریباً 100،000 بازیکن فعال را شنبه شب به ارمغان آورد و این فقط Steam را در نظر می گیرد - همچنین در کنسول های PlayStation و Xbox در دسترس است.

  TPS Turtle Rock Studios چهار نفره زامبی co-op زامبی FPS در 5 آگوست بتای بسته بسته خود را آغاز کرد. تنها افرادی که می توانستند شرکت کنند کسانی بودند که بازی را پیش سفارش داده بودند و هرکسی که موفق شد کد اولیه را تأیید کند. PCGamesN خاطرنشان می کند که این رقم آن را به هشتمین بازی محبوب در Steam تبدیل کرده است ، و آن را جلوتر از Warframe ، TF2 ، Ark: Survival Evolved و Rainbow Six: Siege قرار داده است. برای پیوستن و آنچه شبیه زامبی ها بود که ناسازگاری نژادی را فریاد می کرد. WB Games بعداً تأیید کرد که دومی به دلیل پخش همزمان دو کلیپ صوتی است و در حال رفع مشکل است.

  بتا دسترسی بسته Back 4 Blood در ظهر امروز PST به پایان می رسد ، اما در پنجشنبه ، 12 آگوست ، چهار روز بتا باز آغاز می شود. انتظار می رود در این دوره حتی سطح بالاتری از تعامل را مشاهده کنید زیرا برای همه بازیکنان در دسترس است. این شامل دو ماموریت کامل PvE ، پنج مورد از هشت بازمانده ، همه سلاح ها و PvP است. همچنین به کنسول های نسل آخر و نسل کنونی می آید.

خبرهای دیگر از بازی