خبر

 • تک بورد - با Switch Pro آشنا شوید: 350 دلار

  با Switch Pro آشنا شوید: 350 دلار "مدل OLED" در 8 اکتبر راه اندازی می شود
  29 روز و 18 ساعت قبل

  صفحه نمایش بزرگتر ، روشن تر و جایگاه جدید ، اما هیچ پیشرفتی در پردازش وجود ندارد؟
  نینتندو پس از ماه ها شایعه و گزارش در مورد "سوییچ پرو" آینده ، سرانجام و رسما نسخه ارتقا یافته سخت افزار اصلی سوییچ خود را فاش کرد. همانطور که نینتندو از آن نام می برد ، "مدل OLED" با قیمت MSRP 349.99 دلار در 8 اکتبر در دسترس خواهد بود.

  بیشتر بخوانید OLED ، توضیح داد: فن آوری باورنکردنی ، اما در مورد هزینه و محتوا چطور؟ همانطور که از نامش پیداست ، سریعترین پیشرفت قابل توجه در صفحه است که از فناوری OLED گران قیمت به جای ال سی دی استاندارد رایج تر استفاده می کند در مدلهای قبلی سوئیچ. در صورت وجود هرگونه مشکل در تلویزیون های OLED ، این امر باید سیاهان عمیق تر ، نمایش رنگ بهتر و تاری حرکت نسبت به سیستم های سوئیچ موجود را فراهم کند.

  مدل OLED همچنین صفحه نمایش سوئیچ را به 7 "افزایش می دهد ، این در مقایسه با 6.2" سوئیچ اصلی و 5.5 "از Switch Lite است. این امر بدون افزایش اندازه واحد استاندارد سوئیچ ، به لطف کاهش ، محقق می شود. در فضای استفاده شده برای حاشیه سیاه در اطراف صفحه رایانه لوحی.

  کسانی که از "سوییچ" در "حالت رومیزی" استفاده می کنند خوشحال خواهند شد که بشنوند که پایه ایستاده فوق العاده شل و ول سوییچ در مدل OLED با یک جایگزین شده است پایه قابل تنظیم و گسترده ای که در کل عرض سیستم گسترش می یابد. این پایه داخلی داخلی همچنین به بازیکنان امکان می دهد "سیستم را آزادانه کج کنند" تا از زاویه دید کامل اطمینان حاصل کنند.

  تبلیغات

  سایر پیشرفت های ذکر شده در سیستم جدید صفحه مشخصات مشخص شده شامل موارد زیر است:

  یک بارانداز جدید شامل صفحه پشتی کاملاً قابل جابجایی ، یک درگاه LAN سیم دار جدید و یک آرم جلو روشن برای نشان دادن دقیق تر زمان اتصال ystem دارای 64 گیگابایت حافظه داخلی است (از 32 گیگابایت در Switch و Switch Lite) "افزایش صدا از بلندگوهای داخلی سیستم" ، به معنی این.

  نینتندو می گوید واحد سخت افزاری جدید در دو پیکربندی در دسترس خواهد بود: یکی با دو Joy-cons سفید (و یک داک سفید) و دیگری با Joy-Cons قرمز و آبی و یک حوض سیاه. سیستم جدید با تمام Joy-Cons ، لوازم جانبی سوییچ و بازی های موجود نیز کاملا سازگار خواهد بود.

  ReadingReport: سوییچ بعدی نینتندو از طریق DLS انویدیا 4K در تلویزیون ارائه می دهد. هیچ نشانه ای وجود ندارد در اعلامیه امروز مبنی بر اینکه مدار واقعی ، تراشه ها یا پیکربندی سخت افزاری که مدل OLED را تأمین می کند ، نسبت به سخت افزار قبلی سوئیچ تغییر کرده است. این نشان می دهد که هیچ بازی سوئیچ آینده ای که به اجرای مدل OLED نیاز باشد وجود نخواهد داشت و هنگام اجرای بازی ها بر روی سیستم تازه طراحی شده علیرغم گزارش های قبلی خلاف ، شاهد بهبود عملکرد چشمگیری نخواهیم بود.

خبرهای دیگر از بازی کردن