خبر

 • تک بورد - با ورود 26.4 میلیون نفر به کاربر همزمان ، رکورد کاربر همزمان Steam شکسته شد

  با ورود 26.4 میلیون نفر به کاربر همزمان ، رکورد کاربر همزمان Steam شکسته شد
  4 روز و 23 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ رکورد کاربر همزمان Steam از زمان شروع همه گیر شدن چندین بار شکسته شده است و روند رو به کندی نیست. دیروز بالاترین میزان 26.4 میلیون نفر از افراد متصل به این سرویس ، رکورد ثبت شده در ماه گذشته را ثبت کرد.

  در مارس 2020 ، با اجبار Covid-19 بیشتر جهان در داخل منزل ، وقتی 20 میلیون نفر به طور همزمان در حساب های خود وارد شدند ، Steam رکورد کاربر همزمان خود را شکست. فقط چند روز طول کشید تا این رقم فراتر رفت و به دنبال آن رکورد سوم در همان هفته ها ثبت شد.

  25 میلیون نقطه عطف همزمان کاربر در ابتدای سال تصویب شد سال نو. اکنون ، ردیاب های SteamDB رکورد جدیدی را نشان می دهد. در 7 فوریه ، 26401،443 نفر به طور همزمان وارد سیستم عامل شدند.

  در حالی که یک رکورد شکسته شد ، تعداد افرادی که همزمان بازی های Steam را بازی می کردند به 7.3 میلیون نفر رسید - کمتر از همه زمان ها بالاترین میزان 8.1 میلیون بازیکن درون بازی که در ماه مارس سال گذشته شاهد آن بودیم.

  Valve یکی از چندین شرکت فناوری است که از بیماری همه گیر بهره مند شده است. در سال اخیر این شرکت در بررسی نشان داد که تعداد بازیکنان فعال ماهانه Steam در سال 2020 به 120 میلیون نفر رسیده است ، در حالی که در سال گذشته 95 میلیون نفر بوده است. همچنین در مقایسه با سال 2019 ، 21.4 درصد بازی بیشتر و 50.7 درصد ساعت بیشتر بازی خریداری شده است.

خبرهای دیگر از بازی