خبر

 • تک بورد - با ما در ساعت 3 بعد از ظهر به وقت محلی شركت كنید تا زنده در مورد زامبی Back 4 Blood’s co-op action نگاه كنید

  با ما در ساعت 3 بعد از ظهر به وقت محلی شركت كنید تا زنده در مورد زامبی Back 4 Blood’s co-op action نگاه كنید
  11 روز و 9 ساعت قبل

  تماشای و چت زنده در Twitch ، یا بعداً برای دریافت VOD ، برای مشاهده نسخه خرده فروشی.
  2021 ظاهراً سال جانشینان معنوی Left 4 Dead است ، به این دلیل که دو تیرانداز تعاونی توجه ما را به خود جلب کردند. سری اصلی Valve: این هفته Back 4 Blood و Anacrusis این پاییز.

  بازی Back 4 Blood که توسط استودیو Turtle Rock توسعه داده شده است ، اولین بار از دروازه خارج شده است ، زیرا همکاری زامبی آن به طور رسمی برای افرادی که 99.99 دلار برای نسخه "نهایی" بازی بر روی کنسول های Xbox و رایانه شخصی دریافت می کنند ، زنده است. به صبورتر شما می توانید تا 12 اکتبر منتظر بمانید ، زمانی که بازی استاندارد نه تنها پخش می شود بلکه بخشی از اشتراک های پولی Xbox Game Pass می شود.

  اگر به چیزی نیاز دارید که در حین انتظار برای دریافت بازی شما را آزار دهد. گروهی از دوستان قاتل زامبی با هم جمع می شوند ، نگران نباشید: ما نسخه های اولیه بازی را داریم و مشتاق هستیم ببینیم دقیقاً چگونه به عنوان یک محصول کامل و خرده فروشی به نظر می رسد. بازی دیگر نمی تواند در پس مه امن "آزمایش بتا" پنهان شود و خواهیم دید که تعادل بازی ، عملکرد فنی ، سیستم کارت بازشدنی و هرگونه تراکنش کوچک در دنیای واقعی چگونه اجرا می شود.

  در کارت

  از ساعت 3 بعد از ظهر امروز شروع می شود ، ما Ars Technica Twitch را به صورت زنده و در انتهای این پست جاسازی می کنیم. در آن زمان ، شما می توانید گیم پلی بازی را از این سایت تماشا کنید یا برای شرکت در چت زنده فید در حالی که من از طریق همزمانی تصادفی سطوح کمپین پر شده از زامبی بازی پیش می روم ، کلیک کنید.

  تبلیغات

  برای خلاصه ای از آنچه انتظار می رود ، به آخرین تجربیات بتا در ابتدای امسال اشاره کنید:

  بسیاری از مفاهیم B4B بدون شرمی از L4D حذف می شوند (اگر قرارداد نامگذاری با عدد "4" انجام نشده باشد به شما سرنخ ندارم) باهوش: هر یک از مناطق "مبارزات انتخاباتی" بازی به سطوح کوچکتر تقسیم می شوند و تیم شما فرصتی برای استراحت ، درمان و ذخیره منابع در "منطقه امن" بین هر سطح پیدا می کند. از اسلحه ، اسلحه غوغا و وسایل منفجره برای پاره کردن زامبی ها استفاده کنید و اقلام و ابزار بهداشتی را جابجا کنید تا تیم خود را از یک منطقه امن به منطقه دیگر برسانید.

  بزرگترین متمایز کننده از فرمول کلاسیک L4D ، مجموعه ای از عرشه های کارت اصلاح کننده گیم پلی با توجه به آنچه می توانم بگویم ، Turtle Rock Studios چیزی را اجرا کرده است که باید کار کند بدون اینکه بازیکنان حتی یک پنی اضافی بیش از قیمت خرده فروشی خرج کنند.

  شما بازی را با موجودی محکم کارت ها شروع خواهید کرد ، همراه با دعوتنامه برای ساخت عرشه های 15 کارته. هر زمان که به PvE (همکاری با دوستان در برابر زامبی های کنترل شده توسط رایانه) یا PvP (حالت چهار در چهار در مقابل) شیرجه می زنید ، اولین قدم شما این است که یکی از عرشه های سفارشی خود را انتخاب کنید. در ابتدای هر مرحله از مبارزات انتخاباتی ، برخی از کارت های شما به طور تصادفی به کار گرفته می شوند و شما یکی یا دو مورد از آنها را انتخاب می کنید تا از آنجا به بعد مبارزه خود را افزایش دهید.

  جلسه من تقریباً سه ساعت طول خواهد کشید ، و گیم پلی بازی باید شامل باز کردن قفل کارت و تمایز رزمی به اندازه کافی باشد تا به شما درک خوبی از ظاهر و احساس B4B به عنوان یک محصول زنده بدهد. ما نسخه VOD را برای کسانی که جریان را از دست می دهند بارگذاری و جاسازی می کنیم. (علاوه بر این ، ما اواخر امسال با نگاهی به تیرانداز Co-op فوق الذکر Anacrusis هر زمان که زمان انتشار آن "وقتی تمام شد" فرا می رسد.)

  لیست تصویر توسط Turtle Rock / WB Games

خبرهای دیگر از بازی