خبر

 • تک بورد - با عرضه PS5 / XBSX ، محبوبیت GTA V در سه نسل کنسول پابرجا خواهد ماند

  با عرضه PS5 / XBSX ، محبوبیت GTA V در سه نسل کنسول پابرجا خواهد ماند
  26 روز و 3 ساعت قبل

  اینکه بگوییم GTA V موفقیت آمیز بوده است تعریف کم است. علاوه بر درآمدزایی بیشتر از تولید ناخالص داخلی یک کشور کوچک ، اکنون این بازی تمایز به محبوبیت بیشتر از کل نسل کنسول را دارد.

  آخرین ورودی از سری Grand Theft Auto برای اولین بار در پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 در سپتامبر 2013 ، درست قبل از عرضه PS4 و Xbox One وارد شد ، هر دو نسخه های بازی را مشاهده نمی کردند نوامبر 2014.

  GTA V در طول زندگی خود بسیار محبوب بوده است - در سال 2018 ، مبلغ 6 میلیارد دلار که تولید کرده بود ، آن را به سودآورترین محصول رسانه ای در تمام دوران تبدیل کرده است ، فیلم هایی مانند جنگ ستارگان و Gone with باد با فروش بیش از 135 میلیون واحد ، تنها پشت Minecraft در لیست محبوب ترین بازی های تمام دوران ها قرار دارد ، اما در حین فروش Steam همچنان به فروش بالاتری ادامه می دهد.

  اوایل امسال ، GTA V به یکی تبدیل شد از مجانی های بخشیده شده توسط فروشگاه Epic Games ، حرکتی که باعث جلب توجه بسیاری از افراد شد و فروشگاه را از بین برد.

  همانطور که توسط کوتاکو اشاره شد ، Rockstar نسخه "گسترش یافته و پیشرفته" GTA V را در کنسول های نسل بعدی در سال 2021 ، موفقیت تجاری خود را به نسل سوم کنسول گسترش می دهد.

  در حالی که مبارزات اصلی GTA V بسیار سرگرم کننده است و بازیکنان می توانند از عناصر جعبه شن و ماسه ، سر و صدا کردن با حالت های مختلف و غیره لذت ببرند. ، این حالت آنلاین بازی است که بیش از هفت سال طرفداران را مجذوب خود می کند. GTA Online بدون مشکل نیست ، اما تعداد افرادی که همچنان جذب آنها می شود و میزان پولی که در یک بازار کاملاً رقابتی کسب می کند ، گویای این موضوع است. متأسفانه ، این موفقیت اطمینان می دهد که برای مدت طولانی شاهد GTA VI نخواهیم بود.

خبرهای دیگر از بازی