خبر

 • تک بورد - با رمزگشایی پیام های پنهان شده در متن اصلی GTC انویدیا ، یک RTX 3090 برنده شوید

  با رمزگشایی پیام های پنهان شده در متن اصلی GTC انویدیا ، یک RTX 3090 برنده شوید
  2 روز و 21 ساعت قبل

  TL؛ DR: انویدیا شکار گنج را آغاز کرده و جوایز برتر GPU های جدید GeForce هستند. برای برنده شدن ، باید تریلرهای Nvidia’s GTC 2021 را برای سرنخ شانه بزنید یا اولین کدی باشید که کدهای جاسازی شده در جریان مستقیم GTC را کرک می کند. موفق باشید!

  در 12 آوریل ، جنسن هوانگ ، سرآشپز انویدیا ، کنفرانس فناوری گرافیک (GTC) را از آشپزخانه خود پخش می کند.

  سال گذشته ، او A100 را از اجاق بیرون آورد. چه کسی می داند امسال چه چیزی را مایکروویو خواهد کرد. این احتمالاً سخت افزار جدیدی برای بازی نخواهد بود - اما این بدان معنا نیست که livestream برای گیمرها نیز چیز کمی نخواهد داشت.

  حساب GTC انویدیا یک کلیپ 30 ثانیه ای از یک لوستر که به آرامی می چرخد ​​و با خط کنار هم ترکیب شده است ، "" آنچه را که بعدی می آید کشف کنید ". سادگی ظاهری ویدیو تحقیقات بیشتر را برانگیخت ، و باعث شد برخی کشف کنند که لامپ های در حال لرزش حاوی پیامی در کد مورس هستند. رمزگشایی شده ، پیام حاوی "گنج مخفی گنج پنهان \" است

  مدت کوتاهی بعد ، یک صفحه مخفی کشف شد. در متن صفحه آمده است:

  روز دوشنبه ، 12 آوریل (8:30 صبح اقیانوس آرام) ، سخنرانی اصلی NVIDIA GTC به صورت مستقیم اجرا می شود و ما فکر کردیم که با افزودن چند مورد ، کمی سرگرم خواهیم شد. \ \'تخم های عید پاک. \\' اینها سرنخ ها و گنجینه های پنهانی برای کشف کسانی است که چشم عقاب دارند.

  از نزدیک تماشا کنید و اگر چیز غیرعادی دیدید به ما اطلاع دهید ممکن است پاداشهایی در انتظار باشد ...

  برای شرکت: گنجینه های پنهانی را که پیدا می کنید (و برچسب زمانی که آنها را در صفحه اصلی پیدا کردید) توییت کنید و به NVIDIAGTC @ ارسال کنید و از هشتگ #GTCTreasure استفاده کنید.

  ما منتظر پاسخ های شما خواهیم بود و چند مورد آرزو (مانند GeForce RTX 3090!) را به مجموعه ای از برندگان که حداقل یکی از برترین گنجینه های پنهان ما را پیدا می کنند ، اعطا می کنیم.

  نگاه کنید دوباره در تصویری که در وهله اول برخی از شما را به اینجا آورده است. ممکن است گنج پنهان تری پیدا کنید ...

  موفق باشید و مهمتر از همه ، لذت ببرید.

  جوایز در بخش قوانین نشان داده می شوند. اولین جایزه که توسط "نقاشی تصادفی از ورودی های واجد شرایط که برای اولین بار توضیحات دقیق هر گنج پنهان منحصر به فرد را ارسال می کنند" انتخاب می شود ، اگر برنده از ایالات متحده باشد یا RTX 3090 برنده باشد ، RTX A6000 است. از انگلستان یا اتحادیه اروپا. مناطق دیگر نمی توانند شرکت کنند.

  بیست و سه برنده باقی مانده به طور تصادفی از مجموعه توییت های به موقع حاوی حداقل یک توصیف صحیح از یک گنج پنهان انتخاب می شوند. جوایز دوم ، سوم و چهارم بدون توجه به موقعیت برنده ، RTX 3090 است. سپس بیست جایزه تسلیت Nvidia Shield TV و یک حاکم علمی Nvidia دریافت می شود.

  اگر می خواهید شکار گنج را شروع کنید ، به توییتر بروید و از طریق کلیپ های انویدیا پیاده روی کنید. برای سرنخ ها فقط یک مورد کشف شده است و ظاهراً چندین مورد وجود دارد. و البته یک یادآوری برای سخنرانی اصلی GTC برای 12 آوریل در 8.30 صبح PT تنظیم کنید (11.30 صبح ET ، 3.30 بعد از ظهر GMT).

خبرهای دیگر از بازی