خبر

 • تک بورد - با این لوازم جانبی 50 دلاری کارتریج های Game Boy را در رایانه خود بازی کنید

  با این لوازم جانبی 50 دلاری کارتریج های Game Boy را در رایانه خود بازی کنید
  2 روز و 17 ساعت قبل

  دستگاه هایی مانند Analogue Nt و Duo منجر به تجدید حیات اخیر در بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل شده است ، روندی که شاهد کاهش تولیدکنندگان کوچکتر هستیم. یکی از این نمونه ها Epilogue است ، که اخیراً پذیرفتن پیش خرید سفارشات GB خود را آغاز کرده است.

  Epilogue GB Operator را به یک اسلات کارتریج برای رایانه شما تشبیه می کند. با استفاده از آن ، کاربران می توانند کارتریج های Game Boy ، Game Boy Color و Game Boy Advance را همانطور که در سخت افزار اصلی کار می کنند ، در رایانه خود بازی کنند. حتی با وجود لوازم جانبی دوربین Game Boy Camera سازگار است ، اگر هنوز هم یکی از کسانی که در آن قرار دارید وجود داشته باشد.

  سازنده دستگاه می گوید برنامه دسکتاپ کراس پلتفرم آن (ویندوز ، مک و لینوکس) بر اساس mGBA است ، یک شبیه ساز منبع باز Game Boy Advance که سالهاست وجود دارد ، اما اضافه می کند که کاربران آزاد هستند از شبیه ساز مورد علاقه خود نیز استفاده کنند. برای کسانی که می خواهند مجموعه ای از گاری های اصلی را جمع کنند.

  سخت افزار غیر نینتندو مورد استفاده برای بازی چرخ دستی های Game Boy چیز جدیدی نیست ، مراقب باشید ، اما تهیه آنها تا حدودی سخت است. Analogue Pocket دستی خود را در سال 2019 معرفی کرد اما ما هنوز منتظریم تا آن را به بازار عرضه کند. هایپرکین سالها پیش در حال کار بر روی نسخه بازسازی شده Game Boy نیز بود ، اما من مطمئن نیستم که هرگز این نسخه به بازار عرضه شده باشد.

  GB Operator برای پیش خرید در دسترس است که هم اکنون با قیمت 49.99 دلار به علاوه حمل و نقل ، پیش بینی می شود در ماه آگوست بیرون بروید.

خبرهای دیگر از بازی