خبر

 • تک بورد - بازی Final Fantasy XIV از ۲۵ ژانویه به فروش می رسد

  بازی Final Fantasy XIV از ۲۵ ژانویه به فروش می رسد


  9 روز و 21 ساعت قبل

  اسکوئر انیکس در ماه دسامبر فروش Final Fantasy XIV را پس از راه‌اندازی بسته الحاقی Endwalker به حالت تعلیق درآورد که تعداد بازیکنان بیشتری نسبت به سرورهای بازی برای مدیریت آن به ارمغان آورد. اکنون ما یک به‌روزرسانی از سازنده و کارگردان بازی دریافت کرده‌ایم که جزئیات تغییرات ایجاد شده و اتفاقات بعدی را توضیح می‌دهد.

  برای شروع، نائوکی یوشیدا گفت که تصمیم گرفته اند مرکز داده اقیانوسی را دو هفته زودتر از موعد مقرر باز کنند. اکنون در 25 ژانویه آنلاین خواهد شد و آنها از همان ابتدا پنج دنیای جدید را اضافه می کنند و همچنین از هزینه انتقال چشم پوشی می کنند. برای همه بازیکنان در تمام مراکز داده در دسترس خواهد بود.

  در جای دیگر، یوشیدا گفت که آنها در حال برنامه ریزی برای توسعه سرور اصلی دو فازی در آمریکای شمالی هستند. فاز اول قرار است در آگوست 2022 اجرا شود و شاهد اضافه شدن یک مرکز داده منطقی جدید و چهار دنیای جدید باشیم. در فاز دوم در تابستان 2023، Square Enix چهار دنیای دیگر را به مرکز داده منطقی تازه تاسیس اضافه خواهد کرد.

  یک مرکز داده منطقی جدید نیز در ژاپن در حال کار است - در حدود جولای 2022 اجرا می شود - و در اروپا، چهار دنیای جدید به دو مرکز داده منطقی موجود (دو تا در هر) در جولای 2022 اضافه خواهند شد. فاز دوم توسعه اروپا شاهد اضافه شدن یک مرکز داده منطقی جدید با هشت دنیای جدید خواهد بود.

  با توجه به این تغییرات، Square Enix فروش Final Fantasy XIV را در 25 ژانویه از سر خواهد گرفت. یوشیدا گفت که آنها این حق را برای خود محفوظ می دارند که در صورت بازگشت ازدحام سرور، یک بار دیگر فروش را متوقف کنند.


  تگ ها:

  بازی , final , fantasy , ژانویه , فروش


  v 6
خبرهای دیگر از بازی