خبر

 • تک بورد - بازی Far Cry 6 این آخر هفته رایگان است و می‌توانید آن را با 60 درصد تخفیف خریداری کنید

  بازی Far Cry 6 این آخر هفته رایگان است و می‌توانید آن را با 60 درصد تخفیف خریداری کنید


  8 روز و 14 ساعت قبل

  اگر منتظر فرصتی عالی برای چرخش بازی Ubisoft\'s Far Cry 6 بوده اید، اکنون زمان آن فرا رسیده است. از هم اکنون تا 7 آگوست، بازی تیراندازی اول شخص اکشن ماجراجویی کاملاً رایگان برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس، استادیا و رایانه شخصی است. آخر هفته رایگان شامل دسترسی به بازی کامل و همچنین ماموریت های متقاطع اضافی با حضور Danny Trejo، Rambo و Stranger Things است.

  Far Cry 6 در 7 اکتبر 2021 به دنبال تأخیرهای متعدد مربوط به همه‌گیری منتشر شد. بازیکنان در تلاش برای سرنگونی دیکتاتور "El Presidente" Antón Castillo، که توسط Giancarlo Esposito از شهرت Breaking Bad به تصویر کشیده شده است، با سربازان دشمن و حیات وحش مبارزه می کنند. این بازی نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد و امتیاز 73 را در متاکریتیک کسب کرد.

  https://techbord.com Far <b>بازی</b> Cry 6 این آخر <b>هفته</b> <b>رایگان</b> است و <b>می‌توانید</b> آن را با 60% <b>تخفیف</b> <b>خریداری</b> کنید

  Far Cry 6 قبلاً تخفیف داشته است، اما این اولین بار است که می‌دانیم آزمایش آن کاملاً رایگان بوده است. بهتر از آن، اگر آن را دوست دارید و می خواهید آن را پس از پایان آخر هفته رایگان خریداری کنید، تمام پیشرفت شما ادامه خواهد داشت.

  علاوه بر این، Ubisoft یک فروش قابل توجه برای همراهی با تبلیغات ارائه می دهد. برای مدتی محدود، می‌توانید 60 درصد تخفیف برای Far Cry 6 کسب کنید. با تخفیف، فقط 24 دلار برای نسخه استاندارد، 40 دلار برای نسخه طلایی و 48 دلار برای نسخه نهایی پرداخت خواهید کرد. متأسفانه نسخه کلکسیونی با شعله‌انداز کپی بخشی از تبلیغات نیست.

  تخفیف‌های تا 50 درصد نیز برای کسانی که علاقه‌مند به Season Pass و DLC قبلی هستند، وجود دارد. به شما این امکان را می دهد که به عنوان شرور بازی های قبلی از جمله Vaas Montenegro از Far Cry 3، Pagan Min از Far Cry 4 و Far Cry 5 Joseph "The Father" Seed بازی کنید.

  تخفیف ها بر اساس پلتفرم متفاوت است. بنابراین می‌خواهید برای جزئیات کامل، پست یوبی‌سافت را بررسی کنید. همچنین یک محتوای حالت عکس وجود دارد که تا 12 آگوست با فرصت برنده شدن جوایزی از جمله کارت‌های گرافیک AMD Radeon RX 6800 XT، مجسمه‌های کلکسیونر، هدست‌های Corsair و موارد دیگر وجود دارد.


  تگ ها:

  بازی , هفته , رایگان , می‌توانید , درصد , تخفیف , خریداری , کنید


  v 3
خبرهای دیگر از بازی