خبر

 • تک بورد - بازی Fan-made Sonic برای PS5 در داخل بازی دیگری ایجاد شده است

  بازی Fan-made Sonic برای PS5 در داخل بازی دیگری ایجاد شده است
  23 روز و 16 ساعت قبل

  ما بارها و بارها دیده ایم که طرفداران پرشور مهارت در ایجاد محتوای واقعا شگفت انگیز مبتنی بر مالکیت معنوی ثابت دارند. هک ، غیر معمول نیست که بازی های شبیه به این مانند طرفداران بهتر از تلاش های رسمی دارندگان حقوق به نظر می رسند. این دوباره در یک بازی Sonic که اخیراً توسط طرفداران ساخته شده برای PlayStation 5 به اشتراک گذاشته شده است.

  آنچه این تکرار Sonic Adventure را بسیار خاص می کند واقعیت ایجاد شده در یک بازی دیگر است. درست است ، کاربر YouTube OpyGam3r همه چیزهایی را که در اینجا در Dreams دیده می شود ، عنوان گسترده جعبه شن و ماسه از توسعه دهنده بریتانیا Media Molecule ساخته است. این فیلم در PlayStation 5 با سرعت 60 فریم در ثانیه با قابلیت HDR ضبط شده است.

  Sonic Adventure ، اگر به یاد بیاورید ، در دسامبر 1998 به عنوان اولین عنوان Sonic با گیم پلی سه بعدی در Sega Dreamcast قرار گرفت. در همین حال ، رویاها در اوایل دسترسی به PS4 در آوریل 2019 پیش از شروع رسمی در فوریه سال 2020 راه اندازی شدند. پشتیبانی از VR در 22 ژوئیه سال 2020 اضافه شد.

  Sega از IP خود محافظت نمی کند همانطور که گفته می شود ، نینتندو ، بنابراین شاید این تلاش با توقف و توقف سریعاً متوقف نشود.

  در مورد تلاش های رسمی ، ما می دانیم که پارامونت در حال کار بر روی دنباله ای برای Sonic Live-Action 2020 است فیلم Hedgehog که در آوریل 2022 برای اولین بار به نمایش در می آید. شایعه شده است که یک Remaster از Sonic Colors نیز در دست ساخت است.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا غیر از این جالب را به اشتراک می گذاریم از اطراف وب.

خبرهای دیگر از بازی