خبر

 • تک بورد - بازی Dolby Vision به Xbox Series X | S می آید

  بازی Dolby Vision به Xbox Series X | S می آید
  29 روز و 10 ساعت قبل

  مایکروسافت اعلام کرده است که دالبی ویژن به زودی به Xbox Series X | S می آید و از این طریق اولین کنسول های بازی است که از این فناوری بهره می برد. اعضای Insider Alpha Ring می توانند اکنون بازی Dolby Vision را تجربه کنند ، در حالی که بقیه بازیکنان باید منتظر بمانند تا مرحله آزمایش به پایان برسد.

  چند هفته پیش ، دارندگان Xbox Series X | S با پشتیبانی آینده از بازی Dolby Vision در کنسول های خود ، مورد تحریک قرار گرفتند. کسانی که به جزئیات تلویزیون 4K عمومی Xbox Series X نگاهی انداختند با بررسی اینکه آیا تلویزیون هایشان از Dolby Vision با سرعت 4K 60 / 120Hz پشتیبانی می کنند یا نه تعجب کردند.

  Dolby قبلاً اعلام کرده بود که Xbox سری X و سری S از Dolby Vision HDR پشتیبانی می کنند ، اما فقط اکنون شاهد پخش شدن آن برای Insiders هستیم. با این کار ، Dolby Vision به لیست فناوری های بهبود یافته پشتیبانی شده توسط کنسول های جدید Xbox اضافه می شود که شامل HDR10 و Dolby Atmos نیز می شوند.

  به نوعی ، Dolby Vision مانند نسل بعدی HDR است. اگرچه HDR می تواند تصاویری روشن تر با رنگ های واضح و سیاهی عمیق تر ارائه دهد ، اما بسته به نمایشگر ، تنظیمات و محتوای آن باید تنظیم شود. از طرف دیگر ، Dolby Vision به طور خودکار تنظیم می شود به شرطی که از نمایشگر سازگار استفاده کرده و محتوای ایجاد شده در Dolby Vision را مشاهده کنید ، بنابراین برای کاربر نهایی راحت تر می شود.

  https://techbord.com بازی Dolby Vision به Xbox Series X | S

  "Dolby Vision می آید این شرکت گفت که بازی ها به طور خودکار هنگام پخش به صفحه Dolby Vision شما نمایش داده می شوند ، بنابراین شما همیشه تصویر کامل را مشاهده خواهید کرد. " در بیانیه جداگانه ، دالبی همچنین اطلاع داد که "در حال توسعه" یک پیشرفت جدید است که توسط Dolby و Microsoft برای محتوای بازی HDR ایجاد شده است که در صورت اتصال به یک تلویزیون مجهز به Dolby Vision ، تجربه بازی HDR دقیق تری را امکان پذیر می کند. p>

  به زودی جزئیات بیشتری در مورد پشتیبانی Xbox Series X | S از Dolby Vision ارائه می شود ، از جمله اینکه کدام یک از بازی ها به طور کامل از آن بهره مند می شوند.

خبرهای دیگر از بازی