خبر

 • تک بورد - بازی Diablo II: بازی آنلاین زنده چند ساعت پس از راه اندازی متوقف شد

  بازی Diablo II: بازی آنلاین زنده چند ساعت پس از راه اندازی متوقف شد
  13 روز و 7 ساعت قبل

  Facepalm: بازی مورد انتظار Diablo II: Resurrected دیروز راه اندازی شد ، اما تعداد زیادی از بازیکنان خود را قادر به بازی یا حتی بارگیری شخصیت های موجود برای بازی آنلاین ندیدند. به نظر می رسد بلیزارد تقاضا را دست کم گرفته بود و سرورهای آن تحت فشار قرار گرفتند.

  رود فرگوسن ، تهیه کننده اجرایی Diablo به این مشکل پاسخ داد و در توییتر اظهار داشت که پاسخ بازیکنان از تخمین بار مورد انتظار آنها در طول آزمایش فراتر رفته است.

  "ما " تن از بازیکنان آنلاین ، که بسیار عالی است اما برای سرورهایی که از آزمایش ما فراتر رفته اند چالشی بوده است. "Fergusson گفت. "ما می دانیم که بسیاری از بازیکنان هنوز تحت تأثیر قرار می گیرند ، بنابراین ما به طور فعال ظرفیت را افزایش می دهیم و تا زمانی که در مکان بهتری قرار نگیرد این کار را ادامه می دهیم. این ممکن است راه اندازی مجدد بیشتری را نیز شامل شود. "

  [#D2R] سرورها باید دوباره در همه مناطق در دسترس باشند. ما به نظارت بر عملکرد خود ادامه می دهیم. ما همچنین راه حلی را اعمال کرده ایم که باید به بازکردن کاراکترها کمک کند و برای مواردی که از دست داده ایم به بررسی ادامه می دهیم.

  - Blizzard CS - The Americas (BlizzardCS) 23 سپتامبر 2021

  Blizzard " خدمه آنلاین به سرعت به این قطعی واکنش نشان دادند و سرورها را برای "تعمیر و نگهداری " آفلاین کردند. مدت زمان خرابی فقط 30 دقیقه بود ، اما بازیکنان هنوز چند ساعت قبل از به هم ریختن مشکلاتی داشتند. سرویس مشتریان بلیزارد از طریق توییتر گزارش داد که این مشکل تا ساعت 5 بعد از ظهر برطرف شده است و به "نظارت بر عملکرد" ​​ادامه می دهد. " سرورها به عنوان بازیکنان بازی آفلاین را انتخاب کردند تا Blizzard مشکلات را برطرف کرد.

  ما در نسخه بتا بازی Diablo II: Resurrected قرار گرفتیم و دریافتیم که یک نسخه واقعی از نسخه اصلی است. بدیهی است که گرافیک و صحنه های بریده بیشترین توجه را به خود جلب کردند و تعدادی تنظیمات و تغییرات رابط وجود دارد ، اما Blizzard تغییر چندانی نکرد.

  شما هنوز هفت کلاس برای انتخاب دارید - آمازون ، قاتل ، بربر ، دروید ، نکرومنسر ، پالادین و جادوگر - و نقشه ها و سیاه چال ها هنوز به طور تصادفی تولید می شوند. به طور کلی ، بازی 21 ساله به خوبی برگزار می شود. اگر هنوز نسخه قابل پخش اصلی را دارید ، خرید آن را توصیه می کنم؟ خیر ، اما برای کسانی که قبلاً آن را بازی نکرده اند ، بی فایده است.

خبرهای دیگر از بازی