techbord.com بازی Cyberpunk 2077 در واحدهای نسل اول PS4 و Xbox One مشکل ساز است

Facepalm: انتظار زیاد Cyberpunk 2077 نیمه شب گذشته شب گذشته ، اما بعضی از بازیکنان کاملا ناامید شدند. کاربران گزارش می دهند که این بازی در بسیاری از مناطق هنگام اجرای در PlayStation 4 و Xbox One با مشکل روبرو می شود. برخی می گویند که مشکلات مربوط به عملکرد بازی را "غیرقابل پخش" می کند.

ما هشت سال طولانی منتظر ورود CD Projekt Red 's dystopian RPG Cyberpunk 2077 بودیم. در ابتدا قرار بود در 16 آوریل 2020 این بازی شروع شود ، سه بار تاخیر رخ داد - اولی تا 17 سپتامبر ، دومین 19 نوامبر و سرانجام تا 10 دسامبر. برخی از طرفداران از آخرین تأخیر CDPR گزارش کردند که تهدید به مرگ شده اند بسیار ناامید شده اند. بازی ارسال شده است و همه چیز خوب است. خوب ، به جز برخی از کسانی که با سخت افزار قدیمی بازی می کنند. بازیکنان طیف گسترده ای از مشکلات را هنگام تلاش برای اجرای Cyberpunk 2077 بر روی نسل اول PS4 و Xbox On گزارش می دهند.

این Cyberpunk 2077 - PS4 نسخه 1.00 است. وضوح به معنای واقعی کلمه زیر 720p است و بارگیری در بافت 20 ثانیه طول می کشد. غیر قابل بخشش غیر قابل درک غیرقابل پخش pic.twitter.com/AZ2OPTnkdL

- مایکل آیا زندگی (MichaelDoesLife) 9 دسامبر 2020

کاربران با شکایت از بارگیری کند بافت ، وضوح کمتر از 720p ، کاهش نرخ فریم "غیرقابل پخش" ، توییتر را شکایت کرده اند ، و توفنده یکی از کاربران توییتر ادعا کرد که بارگیری بافت ها به 20 ثانیه زمان نیاز دارد و ویدئویی را ارسال کرد (در بالا) جایی که ماشین خود را به سمت بالا کشید تا بافت تقریبا باورنکردنی ظاهر شود.

مشخص نیست که چند نفر از کسانی که مشکل نصب پچ روز یک است. ممکن است که آنها نتوانند ، زیرا Kotaku گزارش داد که حتی پس از نصب مجدد نمی تواند بازی را به روز کند.

"نسخه بازی من 1.0.0.6 است که به نظر می رسد نسخه نسخه قبل از وصله ، اما به من اجازه نمی دهد حتی بعد از بارگیری مجدد کل بازی از ابتدا ، به روزرسانی های بعدی را نصب کنم "، گفت:" هر كدام از كوتاكو. "من قطره های فریم ، UI و pop-in بافت و یک لایه کلی از نور فازی و بازتاب های دندانه دار را احساس کردم که احساس نمی کنم دارم بازی PS3 یا 360 یا حداقل یک بازی مدرن را بازی می کنم تنظیمات گرافیکی فوق العاده کم. "

گفته شد ، IGN می تواند پچ را برای Xbox One بارگیری کند و خاطرنشان می کند که هنوز با بارگیری نکردن بافت و نرخ فریم پایین مشکل دارد.

ما هستیم واقعاً فروتن بود که بسیاری از شما به ما اعتماد داشتید و تصمیم گرفتید قبل از انتشار از # Cyberpunk2077 حمایت کنید! حتی 8 میلیون تشکر از شما کافی نیست! سفر تازه آغاز شده است و ما در حال رفع مشکلات و به روزرسانی های آینده هستیم. شما را در شهر شب می بینیم! pic.twitter.com/ycIe2kN0Zq

- Cyberpunk 2077 (CyberpunkGame) 10 دسامبر 2020

تاکنون ، به نظر می رسد این مشکلات به کنسول های قدیمی تر اختصاص یافته است. به نظر می رسد کاربران PlayStation 4 Pro ، PS4 Slim ، Xbox Ones X و Xbox One S بی تأثیر هستند ، اما هنوز برای اطمینان هنوز خیلی زود است. ما در نسخه PC نیز با مشکلات بهینه سازی روبرو شده ایم که در بررسی آینده به عمق آن خواهیم پرداخت.

CD Projekt Red در مورد مشکلات به طور خاص اظهارنظر نکرده است اما توئیتی به بیش از 8 میلیون نفر که بازی را پیش سفارش داده اند ، از آنها تشکر می کنند و می گویند که توسعه دهندگان روی بسیاری از اصلاحات و به روزرسانی ها کار می کنند.

داشتن مشکلات روز راه اندازی برای بازی های CDPR چیز عادی نیست. Witcher 3 هنگام انتشار کمی آشفته بود ، اما در نهایت با جایزه بهترین بازی سال در سال 2015 دور شد. با توجه به سابقه CDPR ، در این مورد نیز صبر باید جواب دهد.

بازی Cyberpunk 2077 در واحدهای نسل اول PS4 و Xbox One مشکل ساز است
gaming/بازی-cyberpunk-2077-در-واحدهای-نسل-اول-ps4-و-xbox-one-مشکل.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.