خبر

 • تک بورد - بازی Castlevania برای سطوح Sega Dreamcast در YouTube لغو شد

  بازی Castlevania برای سطوح Sega Dreamcast در YouTube لغو شد
  28 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ نمونه اولیه قابل بازی یک بازی لغو شده Castlevania برای Sega Dreamcast ظاهراً ظاهر شده و تصور می شود اولین بار است که چنین فیلم هایی به صورت عمومی نشان داده می شود. مشخص نیست که شخص ویدئوی YouTube بعد از آن ، در صورت وجود هر کاری ، قصد دارد بعد چه کاری انجام دهد. امید غالب این است که محتوای دیسک برای اهداف حفاظت به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شود ، اما در حال حاضر ، آنچه ما در اخ

  کونامی در اواخر دهه 90 شروع به کار در Castlevania: Resurrection ، یک برنامه ساز 3D اکشن با حضور سونیا بلمونت و ویکتور بلمونت کرد. آه ، و این شامل سفر در زمان بود ، و اجازه می داد داستان در سال 1666 قبل از وقایع Castlevania اصلی تنظیم شود.

  با رفتن داستان ، بازی برای انتخاب اعضای مطبوعات به طور خصوصی در E3 نمایش داده شد 1999. اما در مارس 2000 ، کونامی بی سر و صدا پروژه را لغو کرد. بیشتر تصور می کردند که این بازی به پدر تایم باخته است اما با وجود انتشار کانال cvr در یوتیوب ، همه چیز در 4 آوریل تغییر کرد ، به نظر می رسد فیلم اولیه نمونه اولیه باشد.

  کلیپ سه دقیقه ای نشان می دهد توالی چندین مرحله از بازی ، همه از یک منوی مرکزی بارگیری شده است. همچنین به نظر می رسد خسارت غیرفعال شده باشد. تاریخ روی دیسک Dreamcast "11-5-99" است.

  به ازای جیسون لی الیوت ، یکی از هنرمندانی که روی این عنوان کار می کردند ، بازی از همان ابتدا محکوم به فنا بود. الیوت گفت: "بیشتر تیم فقط تا به حال روی بازی های ورزشی کار کرده اند ، بنابراین هیچ ایده ای برای ساخت یک برنامه نویسی 3D اکشن نداشتند." وی افزود: "تیم هنری چندان منسجم نبود و نمی توانست در مورد جهت گیری به توافق برسد."

  حسن نیت ارائه می دهد:

خبرهای دیگر از بازی