خبر

 • تک بورد - بازی Castlevania برای سطوح Sega Dreamcast در YouTube لغو شد

  بازی Castlevania برای سطوح Sega Dreamcast در YouTube لغو شد
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ نمونه اولیه قابل بازی یک بازی لغو شده Castlevania برای Sega Dreamcast ظاهراً ظاهر شده و تصور می شود اولین بار است که چنین فیلم هایی به صورت عمومی نشان داده می شود. مشخص نیست که شخص ویدئوی YouTube بعد از آن ، در صورت وجود هر کاری ، قصد دارد بعد چه کاری انجام دهد. امید غالب این است که محتوای دیسک برای اهداف حفاظت به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شود ، اما در حال حاضر ، آنچه ما در اخ

  کونامی در اواخر دهه 90 شروع به کار در Castlevania: Resurrection ، یک برنامه ساز 3D اکشن با حضور سونیا بلمونت و ویکتور بلمونت کرد. آه ، و این شامل سفر در زمان بود ، و اجازه می داد داستان در سال 1666 قبل از وقایع Castlevania اصلی تنظیم شود.

  با رفتن داستان ، بازی برای انتخاب اعضای مطبوعات به طور خصوصی در E3 نمایش داده شد 1999. اما در مارس 2000 ، کونامی بی سر و صدا پروژه را لغو کرد. بیشتر تصور می کردند که این بازی به پدر تایم باخته است اما با وجود انتشار کانال cvr در یوتیوب ، همه چیز در 4 آوریل تغییر کرد ، به نظر می رسد فیلم اولیه نمونه اولیه باشد.

  کلیپ سه دقیقه ای نشان می دهد توالی چندین مرحله از بازی ، همه از یک منوی مرکزی بارگیری شده است. همچنین به نظر می رسد خسارت غیرفعال شده باشد. تاریخ روی دیسک Dreamcast "11-5-99" است.

  به ازای جیسون لی الیوت ، یکی از هنرمندانی که روی این عنوان کار می کردند ، بازی از همان ابتدا محکوم به فنا بود. الیوت گفت: "بیشتر تیم فقط تا به حال روی بازی های ورزشی کار کرده اند ، بنابراین هیچ ایده ای برای ساخت یک برنامه نویسی 3D اکشن نداشتند." وی افزود: "تیم هنری چندان منسجم نبود و نمی توانست در مورد جهت گیری به توافق برسد."

  حسن نیت ارائه می دهد:

خبرهای دیگر از بازی