خبر

 • تک بورد - بازی های Steam Deck از کارت SD بسیار عالی بازی می کنند و این یک معامله بزرگ است

  بازی های Steam Deck از کارت SD بسیار عالی بازی می کنند و این یک معامله بزرگ است
  13 روز و 18 ساعت قبل

  یک مهندس سوپاپ تأیید کرده است که Steam Deck کاملاً قادر به بازی مستقیم از کارتهای SD است. این نکته با توجه به Steam Deck ، حتی بالاترین مدل ، فقط 512 گیگابایت حافظه داخلی دارد و این روزها خیلی زیاد نیست.

  هفته گذشته Valve اعلام کرد Steam Deck ، یک دستگاه بازی دستی است که به نظر می رسد آنچه را که نینتندو در سمت کنسول با سوییچ انجام داد برای بازی های رایانه ای انجام دهد.

  Steam Deck از 399 دلار شروع می شود ، اما فقط 64 گیگابایت حافظه داخلی برای شما فراهم می کند. مدل های اضافی با حداکثر 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی اعلام شده اند ، اما با بالاترین سطح برای شما 649 دلار بازپرداخت خواهید داشت. و بیایید صادق باشیم - 512 گیگابایت هنوز هم در مورد بازی های رایانه های رایانه ای رایانه آنقدر زیاد ذخیره نمی کنید.

  خوشبختانه ، تمام انواع Steam Deck همچنین دارای یک اسلات کارت microSD برای ذخیره سازی گسترده هستند.

  یک لحظه به عقب بروید ، Valve نکته ای را برای برجسته کردن حافظه داخلی سریع مورد استفاده در Steam Deck بیان کرد. اما وقتی حافظه داخلی شما تمام شد و مجبور به استفاده از شیار کارت SD شد ، چه نوع عملکردی را می توانید انتظار داشته باشید؟

  همین سوال اخیراً از لارنس یانگ ، مهندس شرکت Valve پرسیده شده است. یانگ تأیید کرد که بازی ها از حافظه داخلی سیستم سریعتر بارگیری می شوند ، اما خاطرنشان کرد که هنوز هم از طریق کارت SD بسیار قابل پخش هستند. وی افزود: "وقتی IGN از راه رسید ، تمام بازیهایی كه آنها امتحان كردند (و فیلمهایی از آنها) از طریق كارت microSD انجام می شد."

  بله ، بازیها از حافظه داخلی سریعتر بارگیری می شوند ، اما بازی ها هنوز هم فوق العاده از کارت SD بازی می کنند. وقتی IGN آمد ، تمام بازیهایی که آنها امتحان کردند (و فیلمهایی از آنها) از طریق کارت microSD انجام می شد.

  - لارنس یانگ (lawrenceyang) 17 ژوئیه 2021

  یانگ البته اشاره دارد به ویدیوی آزمایشی IGN که در همان روز معرفی Steam Deck به نمایش درآمد.

  Valve مدت کوتاهی پس از اعلامیه ، پذیرش رزروهای Steam Deck را شروع کرد. به نظر می رسد که این سیستم تقاضای زیادی دارد زیرا انتظار می رود سفارش موجود در حال حاضر به سه ماهه دوم سال 2022 رسیده باشد.

خبرهای دیگر از بازی