techbord.com بازی های PlayStation 2 در Xbox Series S کاملاً خوب بازی می کنند

در مورد سازگاری به عقب از طرف مایکروسافت و سونی در مورد کنسول های نسل بعدی آنها کاملاً صحبت شده بود. در حالی که مایکروسافت می تواند به خود ببالد که Xbox Series X و S کاملاً عقب هستند و با کنسول های قبلی خود سازگار هستند ، اما سونی فقط متعهد شده است که بتواند عناوین PS4 را در پلی استیشن 5 اجرا کند.

با توجه به وجود بیش از 4000 عنوان PS4 که سونی ادعا می کند در سیستم جدید بسیار خوب اجرا می شوند ، این کسری PS5 ممکن است چندان مهم نباشد. با این حال ، علاقه مندان به بازی های یکپارچه که می خواهند بازی های PS2 را انجام دهند ، باید به عناوین معدودی که قبلاً به PS4 منتقل شده اند بسنده کنند. این ، یا اشتراک PlayStation Now را خریداری کنید. با این وجود گزینه دیگری وجود دارد.

طبق Modern Vintage Gamer ، بیشتر عناوین PlayStation 2 در Xbox Series S قابل پخش هستند. البته برای این کار باید از شبیه ساز استفاده کنید ، اما MVG چندین مورد را آزمایش کرد بازی های PS2 در XBSS با استفاده از شبیه ساز منبع باز RetroArch و گزارش می دهد که بسیاری از آنها کاملاً خوب اجرا می شوند.

ابتدا باید RetroArch را از طریق Developer Mode کنسول روی Xbox نسل بعدی نصب کنید ، که مایکروسافت با ثبت نام آن را به راحتی در دسترس قرار داده است. شبیه ساز در حال حاضر قادر به اجرای GameCube و سایر عناوین سیستم بازی است ، اما اخیراً یک هسته PlayStation 2 به نام "PCSX2 " اضافه کرده است

هنوز در مراحل اولیه است ، اما بیشتر بازی های MVG آزمایش شده است (ویدیوی بالا) حداقل قابل پخش بود. بزرگترین مسئله ای که با آن روبرو شد ، عجیب بودن بافت بود. در برخی از بازی ها برخی از مشکلات نرخ فریم نیز وجود داشت. با توجه به گذشت زمان ، این مسائل ممکن است برطرف شود. گفته شد ، چند عنوان کاملاً اجرا شد.

به عنوان مثال ، Silent Hill 2 با سرعت 60 فریم بر ثانیه تقریباً بی نقص اجرا می شود و فقط اندکی تغییر شکل در بافت صورت شخصیت بازیکن ایجاد می کند. بازی های دیگری که بسیار عالی بازی شده اند عبارتند از: Maximo ، Okami ، God Hand ، Burnout 3 ، Rule of Rose و Castlevania: Curse of Darkness.

البته با هر شبیه ساز ، خطر دارنده IP اصلی وجود دارد خاموش کردنش برخلاف نینتندو ، سونی سابقه ای ندارد که به دنبال شبیه سازها برود. با این حال ، این می تواند RetroArch را در رقابت مستقیم با سرویس اشتراک PlayStation Now خود ببیند ، که ممکن است نامه های توقف و انصراف را ارائه دهد. بنابراین ممکن است بخواهید آن را امتحان کنید در حالی که هنوز می توانید ، یعنی اگر حتی می توانید Xbox Series S. را پیدا کنید.

اعتبار تصویر: ESOlex

بازی های PlayStation 2 در Xbox Series S کاملاً خوب بازی می کنند
gaming/بازی-های-playstation-2-در-xbox-series-s-کاملا-خوب-بازی-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل به روزرسانی iOS / iPadOS 14.4 را ارائه می دهد و سه آسیب پذیری را که به طور فعال مورد سو استفاده قرار می گیرند وصله می کند
techbord.com Xperia Pro سونی یک گوشی هوشمند 5G 2500 دلاری است که ورودی HDMI دارد
techbord.com کارت گرافیک های دسکتاپ Iris Xe اینتل به OEM ها ارسال می شود
techbord.com گوگل در مورد یک کارزار مهندسی اجتماعی کره شمالی که محققان امنیتی را هدف قرار داده هشدار می دهد
techbord.com محققان در حال کار بر روی هوش مصنوعی شطرنج بازی هستند که از مهارت سطح انسان تقلید می کند
techbord.com ریخته گری ها به دنبال گره های فرایند جدید فراتر از 3 نانومتر به GAAFET می روند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.