خبر

 • تک بورد - بازی های PlayStation 2 در Xbox Series S کاملاً خوب بازی می کنند

  بازی های PlayStation 2 در Xbox Series S کاملاً خوب بازی می کنند
  19 روز و 13 ساعت قبل

  در مورد سازگاری به عقب از طرف مایکروسافت و سونی در مورد کنسول های نسل بعدی آنها کاملاً صحبت شده بود. در حالی که مایکروسافت می تواند به خود ببالد که Xbox Series X و S کاملاً عقب هستند و با کنسول های قبلی خود سازگار هستند ، اما سونی فقط متعهد شده است که بتواند عناوین PS4 را در پلی استیشن 5 اجرا کند.

  با توجه به وجود بیش از 4000 عنوان PS4 که سونی ادعا می کند در سیستم جدید بسیار خوب اجرا می شوند ، این کسری PS5 ممکن است چندان مهم نباشد. با این حال ، علاقه مندان به بازی های یکپارچه که می خواهند بازی های PS2 را انجام دهند ، باید به عناوین معدودی که قبلاً به PS4 منتقل شده اند بسنده کنند. این ، یا اشتراک PlayStation Now را خریداری کنید. با این وجود گزینه دیگری وجود دارد.

  طبق Modern Vintage Gamer ، بیشتر عناوین PlayStation 2 در Xbox Series S قابل پخش هستند. البته برای این کار باید از شبیه ساز استفاده کنید ، اما MVG چندین مورد را آزمایش کرد بازی های PS2 در XBSS با استفاده از شبیه ساز منبع باز RetroArch و گزارش می دهد که بسیاری از آنها کاملاً خوب اجرا می شوند.

  ابتدا باید RetroArch را از طریق Developer Mode کنسول روی Xbox نسل بعدی نصب کنید ، که مایکروسافت با ثبت نام آن را به راحتی در دسترس قرار داده است. شبیه ساز در حال حاضر قادر به اجرای GameCube و سایر عناوین سیستم بازی است ، اما اخیراً یک هسته PlayStation 2 به نام "PCSX2 " اضافه کرده است

  هنوز در مراحل اولیه است ، اما بیشتر بازی های MVG آزمایش شده است (ویدیوی بالا) حداقل قابل پخش بود. بزرگترین مسئله ای که با آن روبرو شد ، عجیب بودن بافت بود. در برخی از بازی ها برخی از مشکلات نرخ فریم نیز وجود داشت. با توجه به گذشت زمان ، این مسائل ممکن است برطرف شود. گفته شد ، چند عنوان کاملاً اجرا شد.

  به عنوان مثال ، Silent Hill 2 با سرعت 60 فریم بر ثانیه تقریباً بی نقص اجرا می شود و فقط اندکی تغییر شکل در بافت صورت شخصیت بازیکن ایجاد می کند. بازی های دیگری که بسیار عالی بازی شده اند عبارتند از: Maximo ، Okami ، God Hand ، Burnout 3 ، Rule of Rose و Castlevania: Curse of Darkness.

  البته با هر شبیه ساز ، خطر دارنده IP اصلی وجود دارد خاموش کردنش برخلاف نینتندو ، سونی سابقه ای ندارد که به دنبال شبیه سازها برود. با این حال ، این می تواند RetroArch را در رقابت مستقیم با سرویس اشتراک PlayStation Now خود ببیند ، که ممکن است نامه های توقف و انصراف را ارائه دهد. بنابراین ممکن است بخواهید آن را امتحان کنید در حالی که هنوز می توانید ، یعنی اگر حتی می توانید Xbox Series S. را پیدا کنید.

  اعتبار تصویر: ESOlex

خبرهای دیگر از بازی