خبر

 • تک بورد - بازی های مورد علاقه Steam عناوینی را نشان می دهد که نمی توانیم منتظر بازی آنها باشیم

  بازی های مورد علاقه Steam عناوینی را نشان می دهد که نمی توانیم منتظر بازی آنها باشیم
  4 روز و 4 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: گیمرهای PC به دنبال عناوین هیجان انگیز آینده هستند ، اما کدام یک در بالای لیست خریدهای ضروری مردم قرار دارد؟ یکی از نشانه های مورد علاقه ترین بازی های Steam که شامل نام های مورد انتظار در کنار چند شگفتی است.

  نشستن در رتبه اول به عنوان مورد انتظار ترین بازی Dying Light 2 است. عنوان اول شخص "پارکور با زامبی ها ملاقات می کند" چندین بار به تأخیر افتاده است اما اکنون قرار است در ماه دسامبر وارد شود 7. هیاهوی زیادی پیرامون آن وجود دارد و آنچه تا کنون دیده ایم خوب به نظر می رسد. همانطور که توسط PC Gamer اشاره شد ، این مقایسه با Cyberpunk 2077 را اجتناب ناپذیر می کند. امیدوارم Dying Light 2 با استقبال بهتری نسبت به RPG CD Projekt Red مواجه شود.

  https://techbord.com Steam

  ورودی تا حدودی شگفت انگیز در رتبه دوم ، دنیای جدید آمازون است. نسخه بتای اخیر به دلیل قابلیت کشتن برخی از کارت های EVGA RTX 3090 توجه خود را به خود جلب کرد ، اما این امر صدها هزار نفر را که شرکت کردند کنار نگذاشت. راه اندازی MMO نیز به تازگی از 31 آگوست تا 28 سپتامبر به تأخیر افتاده است. در چهارم بتا بسته اخیر دو طرف تقریباً 100000 بازیکن Steam را به خود جذب کرد ، بنابراین انتظار داشته باشید که نسخه کامل آن بسیار محبوب باشد.

  اسامی دیگر شامل Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 در رتبه هفتم ، با وجود تاخیرها ، مشکلات و تأیید می کند که امسال منتشر نمی شود. همچنین Total War وجود دارد: Warhammer III (9) ، STALKER 2 (10) ، Kerbal Space Program 2 (11) و Warhammer 40،000: Darktide (12).

  در پایین لیست Elden Ring (20 ) ، Atomic Heart (23) ، Company of Heroes 3 (25) و Frostpunk 2 (28). جالب اینجاست که Deathloop از Bethesda Softworks به شدت ارتقا یافته است و تنها رتبه 39 را کسب کرده است.

  بیشتر در مورد چه بازی های رایانه ای علاقه دارید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

خبرهای دیگر از بازی