خبر

 • تک بورد - بازی های مدرن یک چالش برای کسانی است که اینترنت پرسرعت ندارند

  بازی های مدرن یک چالش برای کسانی است که اینترنت پرسرعت ندارند
  28 روز و 7 ساعت قبل

  بارگیری عظیم وصله ها ، طراحی بازی های متمرکز بر آنلاین مانع میلیون ها بازیکن می شود.
  امروزه برای بسیاری از بازیکنان ، وابستگی روزافزون صنعت بازی های ویدئویی به اتصالات آنلاین مورد توجه است. اما برای بخش قابل توجهی از جهان بدون اتصال به اینترنت با کیفیت ، گاهی اوقات ممکن است احساس شود صنعت بازی آنها را پشت سر گذاشته است.

  اشاره به ناامیدی از به روزرسانی های بزرگ روز اول ، بیش از یک دهه است که از ویژگی های صنعت بازی است. این موضوع شاید با اعلام 13 نوامبر مبنی بر اینکه ایکس باکس وان برای عملکرد به یک روز به روز نیاز دارد ، به پیشرفت جهانی خود دست یافت. اخیراً ، Xbox Series X قبل از کارکردن برخی بازی های مبتنی بر دیسک ، نیاز به یکبار چک آنلاین دارد.

  هم سونی و هم مایکروسافت گزینه های بدون دیسک را برای آخرین کنسول های خود معرفی کرده اند ، شاید پیش بینی روزی که این درایوها برای همیشه از کنسول ها خارج شده اند. و این حتی به ذکر بازی های چند نفره متعددی که نیاز به اتصال آنلاین قوی برای تجربه معقول بازی دارند یا بازی های آفلاین که نه تنها به روز رسانی روز اول نیاز دارند ، بلکه گاهی اوقات ماه ها وصله و رفع مشکلات قابل بارگیری قبل از شبیه شدن به محصول مصرف کننده نیاز دارد ، می پردازد. امیدوار بودید. اینترنت کم یا بدون اینترنت تا نوامبر 2019 ، 13.4 درصد از خانوارهای آمریکایی گزارش کردند که به هیچ وجه اتصال به اینترنت ندارند. علاوه بر این ، 0.6 درصد هنوز در حال شماره گیری بودند و 4.1 درصد در ارتباطات ماهواره ای بودند که هر دو از قابلیت های حداکثر سرعت پایینی برخوردار بودند. اعداد مشابه در اروپا که در آن ، در سال 2019 ، 90 درصد از خانوارها به اینترنت دسترسی داشتند ؛ فقط 88 درصد از آنها دارای اتصال پهن باند بودند. جهان در سایر نقاط جهان ، حتی بیشتر مردم به دلیل افزایش نیازهای اینترنتی قادر به انجام بازی های ویدئویی نیستند و به دلیل آن در خطر رانده شدن از سرگرمی هستند.

  تبلیغات

  من از روی تجربه شخصی می نویسم. من در جزایر فالکلند ، قلمرو بریتانیا در سواحل آمریکای جنوبی زندگی می کنم ، جایی که ماهیانه 120 پوند (تقریباً 165 دلار) برای 57.2 گیگابایت داده محدود می کنم. این داده ها با حداکثر سرعت اتصال 5.25 مگابیت بر ثانیه بارگیری و بارگذاری 768 کیلوبیت بر ثانیه وارد می شوند. اغلب اوقات بین 500 تا 800 میلی ثانیه زمان پینگ دارد.

  جزایر فالکلند مکان بسیار مهمی است ، مگر اینکه به دنبال اینترنت پرسرعت باشید. بزرگنمایی/جزایر فالکلند مکان بسیار مهمی است ، مگر اینکه به دنبال اینترنت پرسرعت باشید. Wikimedia Commons

  در سال های اخیر ، خوشبختانه تنها ارائه دهنده اینترنت جزایر فالکلند - مطمئناً آتلانتیک جنوبی - به همه بارگیری ها از نیمه شب تا 6 صبح اجازه داده است که در بسته داده های ماهانه ما لحاظ نشوند. این بدان معناست که ما می توانیم در این مدت آزادانه دستگاه ها را به روز کنیم و فایل های بزرگ را بارگیری کنیم. در نتیجه ، تقریباً همه در کشور در این بازه زمانی بارگیری را تنظیم می کنند و سرعت بسیار کند می شود. وقتی سعی می کنم بازی یا به روزرسانی را بارگیری کنم ، غیر معمول نیست که بارگیری یک هفته طول بکشد ، حتی اگر چیز دیگری را بارگیری نکنم. و به لطف پینگ بالا ، بازی آنلاین در هر بازی غیر از بازی نوبتی دشوار است. به عنوان مثال ، درصد کل خانوارهایی که به اینترنت در آفریقا به اینترنت دسترسی دارند در ژوئن 2020 تنها 14.3 درصد بود ، در حالی که آمریکای جنوبی در نوامبر 2020 تنها 72 درصد بود. در مقایسه ، محدودیت اتصالات اینترنتی که می توانم در فالکلند دریافت کنم عالی است.

  قبل از اینکه از انگلستان به Falklands برگردم ، از بازی Elite Dangerous در PS4 لذت می بردم و از لذت بردن از بازی در Call of Duty لذت عجیبی بردم. از آن زمان ، بازیهای چند نفره من در درجه اول به بازیهای استراتژی زمان واقعی محدود می شود که از طریق جادوی در همان اتاق مهمانی قدیمی LAN انجام می شود.

  چه چیزی از دست می رود؟

  با وجود مشکلات اینترنتی ، متوجه می شوم که خوش شانس هستم در جایی زندگی می کنم که جامعه نسبتاً امن و با ثبات است. بسیاری از نقاط جهان با محدودترین دسترسی به اینترنت همچنین دارای مسائل اجتماعی و اقتصادی دیگری از جمله زیرساخت ، فقر یا بیماری هستند که باعث می شود بازی کردن یک لوکس شگفت انگیز به نظر برسد. من این موضوعات را به نویسنده ای با درک و تجربه بیشتر واگذار می کنم.

  تبلیغات

  حتی در صورت عدم وجود مشکلات دیگر ، فقدان اتصال اینترنتی با کیفیت برای بسیاری از گیمرها یک گلوگاه مهم باقی می ماند. در حال حاضر ، صنعت نشان می دهد که یک خانه ، محله ، شهر یا کشوری که زیرساخت اینترنت کمتری دارد ، ممکن است شهروندی درجه دو در دنیای بازی باشد.

  در شرایطی هستیم یک انقلاب بازی ، و میلیون ها نفر در سراسر جهان پشت سر گذاشته شده اند. افزایش روزافزون افرادی که در سال های اخیر خرید و بازی می کنند ، در ارتقاء کیفیت متوسط ​​آن بازی ها نقش اساسی داشته است. هنگامی که مردم از یک صنعت عقب می مانند و صنعت احساس می کند که این کار را بدون از دست دادن سود قابل توجهی انجام داده است ، محصولی را که گروه متروکه قبلاً خریداری می کرد ، حذف می کنند: در این مورد ، بازی های تک نفره و نیمکت های همکاری.

  سلام ، این آشنا به نظر می رسد!

  اگر شما در این مبارزه سهیم هستید ، متأسفم که می گویم من در زمینه توصیه های خوب چیز زیادی ندارم. در سطح شخصی ، می توانید یک مودم یا روتر جدید تهیه کنید و مطمئن شوید که دستگاه های بازی خود را با اتصال سیمی وصل کرده اید. همچنین می توانید از تکنیک های تنفس عمیق برای آرام شدن در زمان کند شدن اینترنت استفاده کنید ، همانطور که مطمئن هستم دیگران پیشنهاد کرده اند.

  RPG های عظیم تک نفره مانند a href = "https://arstechnica.com/gaming/2015/05/the-witcher-3-wild-hunt-review-hunting-fiends-for-fun-and-forever/"em The Witcher 3 /em /a برخی از در دسترس ترین فرصت های بازی مدرن را برای کسانی که اتصال اینترنت قوی ندارند ، فراهم کنید. بزرگنمایی/RPG های تک نفره عظیم مانند The Witcher 3 برخی از در دسترس ترین فرصت های بازی مدرن را برای کسانی که اتصال اینترنت قوی ندارند ، ارائه می دهد.

  در کنسول ها ، در حداقل ، RPG های تک نفره بهترین فرصت را برای بازی بدون بارگیری اجباری فراهم می کنند. بنابراین ، در حالی که بارگیری ها ممکن است وجود داشته باشد ، در درجه اول برای وصله ها و افزودنیهای محتوای جزئی است. Ghost of Tsushima ، Witcher 3: Wild Hunt و God of War انتخاب های آشکاری هستند. بازی هایی مانند Greedfall ، Outer Worlds و Darkest Dungeon نیز اخیراً مورد علاقه رایانه های شخصی بوده اند.

  بنابراین ، در حال حاضر ، عناوینی وجود دارد که می توانید بدون بارگیری های زیاد و یا در یک بازی آنلاین مورد ضرب و شتم قرار بگیرید. نه به خاطر بازیکنان دیگر ، بلکه به این دلیل که بازی بر روی اتصال شما قابل پخش نیست. اما اگر صنعت بازی های ویدئویی همچنان میلیون ها نفر را در سراسر جهان که تجملات اینترنت پرسرعت را ندارند ، رها کند ، ممکن است اینطور نباشد. با توجه به این موضوع ، بازیکنان - در صورت امکان - باید از شرکت هایی که آگاهانه مشتریان بالقوه خود را رها نمی کنند ، پشتیبانی کنند و شرکت ها باید نیازهای افرادی را که موفقیت فعلی این صنعت را ممکن ساخته اند ، در نظر بگیرند.

خبرهای دیگر از بازی