خبر

 • تک بورد - بازی‌های عالی انجام شد ماراتن سریع دویدن سریع برای خیریه این آخر هفته آغاز می‌شود

  بازی‌های عالی انجام شد ماراتن سریع دویدن سریع برای خیریه این آخر هفته آغاز می‌شود


  16 روز و 7 ساعت قبل

  چرا مهم است: Awesome Games Done Quick، ماراتن دوی سرعتی دوسالانه برای خیریه که معمولاً در فصل سرد برگزار می‌شود، قرار است این آخر هفته به عنوان یک رویداد مجازی آغاز شود. این بار، Games Done Quick برای بنیاد پیشگیری از سرطان پول جمع آوری خواهد کرد.

  برای کسانی که با Games Done Quick آشنایی ندارند، این سازمان رویدادهای خیریه ای را برگزار می کند که در آن برخی از برترین بازیکنان بازی های ویدیویی جهان با یکدیگر رقابت می کنند - یا با دیگران، ساعت، یا با مجموعه ای غیرعادی از شروط. – سعی کنید و بازی‌ها را با بیشترین سرعت ممکن به پایان برسانید.

  این رویدادها معمولاً برای همه چیزهای کوچکی دارند، مهم نیست سبک بازی مورد علاقه شما چیست. من شخصا مشتاق تماشای مجموعه‌های کلاسیکی مانند Mega Man 2، Donkey Kong Country 2: Diddy's Kong Quest، Bucky O\'Hare و Teenage Mutant Ninja Turtles: The Hyperstone Heist، و غیره هستم.

  به عنوان یک ماراتن واقعی، AGDQ تقریباً هفت روز متوالی شروع می شود و بدون توقف می دود. بدون شک برای برگزارکنندگان این کار طاقت‌فرسا است، اما برای خیریه است که ارزش آن را بیشتر می‌کند. غیرمعمول نیست که مردم داوطلبانه وقت خود را برای هدف درست اختصاص دهند.

  سال گذشته AGDQ بیش از 2.7 میلیون دلار برای بنیاد پیشگیری از سرطان جمع آوری کرد و تا به امروز، رویدادهای GDQ بیش از 31 دلار جمع آوری کرده است. در مجموع.

  بازی‌های شگفت‌انگیز Done Quick 2022 در تاریخ 9 ژانویه ساعت 11:30 صبح شرقی آغاز می‌شود و تا 16 ژانویه حدود نیمه‌شب ادامه دارد.


  تگ ها:

  بازی‌ , عالی , انجام , ماراتن , سریع , دویدن , خیریه , هفته , آغاز , می‌شود


  v 11
خبرهای دیگر از بازی