خبر

 • تک بورد - بازی های جذاب Done Quick 2021 کاملاً در حال جابجایی است

  بازی های جذاب Done Quick 2021 کاملاً در حال جابجایی است
  7 روز و 14 ساعت قبل

  Games Done Quick بستری است که در آن بهترین مسافران سرعت جهان می توانند مهارت های خود را به نمایش بگذارند و در این راه به جمع آوری پول برای امور خیریه کمک کنند. تمام کمک های مالی انجام شده در طول ماراتن مستقیماً به بنیاد پیشگیری از سرطان ، یک موسسه غیرانتفاعی مستقر در ایالات متحده ، اختصاص می یابد که فقط به پیشگیری از سرطان و تشخیص به موقع آن اختصاص دارد.

  بازی های جذاب Done Quick ، ​​دوره زمستانی مسابقه دو ساله ماراتن سرعت برای امور خیریه ، در Twitch کاملاً فعال است.

  این رویداد یکشنبه گذشته با اجرای Just Cause 3 آغاز شد ، Donkey Kong Country و Mirror's Edge و سایر موارد. با مقابله با Ecco the Dolphin ، Startropics ، Sonic Mania و Diablo III ، این اقدام به دوشنبه انجامید. حتی در زمان بلوک Sonic دو رکورد جدید جهانی ثبت شده است.

  از زمان نوشتن ، کولکید دونده در حال بازی کردن Mega Man در هر درصد با یک بار زندگی و فقط سلاح Mega Buster است.

  < p> https://techbord.com بازی های عالی انجام شده سریع 2021 در حال حرکت است

  همانطور که در مورد Summer Games Done Quick 2020 ، این قسمت از GDQ به دلیل همه گیری در حال انجام به عنوان یک رویداد کاملاً مجازی انجام می شود. آخرین رویداد مهم GDQ که به صورت حضوری برگزار شد ، بازی های معروف Awesome Games Done Quick 2020 در حدود یک سال پیش بود.

  AGDQ 2021 تا اوایل صبح روز یکشنبه ، 10 ژانویه بدون وقفه ادامه دارد و با یک مسابقه خاتمه می یابد از افسانه زلدا: اوکارینای زمان.

خبرهای دیگر از بازی