خبر

 • تک بورد - بازی های تابستانی Done Quick بیش از 2.9 میلیون دلار برای امور خیریه جمع آوری کرد ، که یک رکورد در دوران Covid است

  بازی های تابستانی Done Quick بیش از 2.9 میلیون دلار برای امور خیریه جمع آوری کرد ، که یک رکورد در دوران Covid است
  16 روز و 13 ساعت قبل

  SGDQ امسال با 2.9 میلیون دلار ، به رکورد یک رویداد - 3.16 میلیون دلار نزدیک به قبل از همه گیری نزدیک شد. با هر شانس ، شاید ماراتن بعدی بتواند یک رکورد جدید در تاریخ برای کمک های مالی تعیین کند.

  بازی های تابستانی انجام شد سریع ، مسابقه دو ساله ماراتن سرعت خیرخواهانه ویدئویی ، آخر هفته گذشته را با حمل و نقل چشمگیر به پایان رساند.

  این رویداد که از جولای آغاز شد 4 و یک هفته بعد در 11 ژوئیه به پایان رسید ، در مجموع 2،902،055 دلار برای پزشکان بدون مرز ، یک سازمان پزشکی بشردوستانه کمک می کند که به مردم در سراسر جهان کمک می کند.

  Games Done Quick میزبان دو ماراتن سرعتی سریع خود است - بازی های عالی انجام سریع و تابستانی انجام شد سریع - به ترتیب در اول سال و در اواسط تابستان. بیماری همه گیر Covid-19 هماهنگ كنندگان را مجبور كرد تا رویدادها را به عنوان گردهمایی های مجازی از طریق قدرت اینترنت تغییر ساختار دهند.

  SGDQ 2021 اولین رویداد مهم بود كه به صورت آنلاین برگزار شد و پیش بینی می شود كه كمك های مالی از 3.03 میلیون دلار به طور قابل توجهی كاهش یابد سال قبل فقط به 2.35 میلیون دلار رسیده است. پشتیبانی با AGDQ 2021 کمی افزایش یافت ، جایی که 2.78 میلیون دلار برای بنیاد جلوگیری از سرطان جمع آوری شد.

  در مورد موارد برجسته ، SGDQ مقدار زیادی داشت. من یک مکنده بازی های کلاسیک نینتندو هستم ، بنابراین مسابقات Super Mario Bros. 3 (co-op) ، Super Metroid (یک مسابقه سه جانبه) و Super Mario 64 (با چشم بند) در لیست مهم تماشای من هستند.

خبرهای دیگر از بازی