خبر

 • تک بورد - بازی های تابستانی انجام شد سریع ماراتن سرعت خیرخواهانه برای ماه ژوئیه تنظیم شده است

  بازی های تابستانی انجام شد سریع ماراتن سرعت خیرخواهانه برای ماه ژوئیه تنظیم شده است
  8 روز و 15 ساعت قبل

  بازی های تابستانی Done Quick ، ​​قسمت اواسط سال دو ماراتن سرعت دویدن بازی ویدیویی شش ساله ، اکنون یک برنامه مشخص دارد. این رویداد پرچمدار در تاریخ 4 ژوئیه آغاز خواهد شد و تا 11 ژوئیه بدون توقف ادامه خواهد داشت. با توجه به اقدامات پیشگیرانه ایمنی در رابطه با بیماری همه گیر ، این رویداد مجدداً کاملاً آنلاین برگزار می شود و شرکت کنندگان از محدوده خانه های خود پخش می شوند.

  برای افرادی که سرعت بالایی ندارند ، Games Done Quick به عنوان ویترین برخی از برترین رانندگان سرعت جهان عمل می کند - یعنی گیمرهایی که تلاش می کنند بازی های ویدیویی را با حداکثر سرعت ممکن یا در شرایط خاص به پایان برسانند.

  به عنوان مثال ، در AGDQ 2020 ، بینندگان با اجرای دو بسته ، یک کنترل کننده با بسته شدن چشم بسته از پانچ Out مایک تایسون !!

  تاریخ های مهم برای شرکت کنندگان به شرح زیر است:

  ارسال بازی از دونده ها: 31 مارس - 11 آوریل داوطلب ارسال داوطلبانه داوطلب: 31 مارس - 5 آوریل ارسال عمومی داوطلبانه: باز 9 آوریل

  بازی های تابستانی انجام شد سریع به طور معمول برای پزشکان بدون مرز ، یک سازمان پزشکی بشردوستانه کمک مالی می کند بیشترین نیاز آن است.

  در سال 2019 ، SGDQ برای اولین بار 3 میلیون دلار برای این سازمان جمع آوری کرد. کمک های مالی سال گذشته به دلیل شیوع همه گیر کمی کاهش یافت ، اما باز هم گیمرها موفق شدند مجموعاً بیش از 2.3 میلیون دلار به خیریه بفرستند.

خبرهای دیگر از بازی