خبر

 • تک بورد - بازی مستقل Selaco ، فناوری Doom اصلی را به سطح کاملاً جدیدی می رساند

  بازی مستقل Selaco ، فناوری Doom اصلی را به سطح کاملاً جدیدی می رساند
  19 روز و 6 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظرش بود: در چند ماه گذشته ، توسعه دهندگان مستقل Altered Orbit Studios با Selaco چند قدم برداشته اند. تیراندازان اول شخص با الهام از کلاسیک هایی مانند Doom و Quake این روزها نسبتاً متداول هستند ، اما چیزی که در مورد Selaco جالب است این است که از فناوری مبتنی بر Doom اصلی 1993 استفاده می کند و کارهای کاملاً جدیدی را با آن انجام می دهد.

  TechSpot داستانهای زیادی درباره افرادی که Doom را مجبور کردند تقریباً روی هر چیزی با صفحه نمایش بازی کنند ، اجرا کرده است. Modders هنوز هم هر سال سطوح سفارشی چشمگیری را با واحدهای ساخت Doom ایجاد می کند. با این حال ، Selaco یک گام مهم جدید رو به جلو به نظر می رسد.

  Selaco بر روی GZDoom اجرا می شود - نسخه ای از موتور گرافیکی Doom که مردم بیشتر از آن برای اجرای بازی های قدیمی Doom و سطوح Doom سفارشی با قابلیت های مدرن استفاده می کنند. با این حال ، Altered Orbit می گوید این الهام از F.E.A.R. ، Monolith Productions \ '2005 تیرانداز ترسناک نیز دارد. صفحه Steam دارای یک کمپین داستان محور ، سکانس های اکشن با الهام از تیراندازان اول شخص به سبک کلاسیک و "AI سفارشی " است که بیشتر از پخش کننده آگاه است.

  "همراه با هنرمندان حرفه ای که در صنعت کار می کند ، چندین نفر در گذشته در بازی های موفق FPS بازی کرده اند ، Selaco دنیایی کاملاً پر از شخصیت ، اکشن و رمز و راز است. " >

  داستان در پناهگاه زیرزمینی زیرزمینی اتفاق می افتد ، جایی که بشریت با حمله نیروهای مرموز دشمن در زمین پسا آخرالزمانی پناه می گیرند. شخصیت اصلی ، سپیده دم ، یک مامور امنیتی است که با تهاجم مبارزه می کند و در عین حال حقیقت تاریخچه سلاکو را نیز بررسی می کند.

  ویدیوهای گیم پلی بازی Altered Orbit که تاکنون به اشتراک گذاشته است ، محیط های چند ضلعی پایین را نشان می دهد و شخصیت های مبتنی بر Sprite دو بعدی را می توان با Doom مرتبط کرد ، اما مبارزه کمی تاکتیکی تر به نظر می رسد. Doom در مورد دور زدن شیاطین و انفجار آنها در فضای باز است. به نظر می رسد که سلاکو در حالی که تحت پوشش قرار دارد ، در اطراف پهلو قرار دارد و دشمنان افرادی هستند که با تجهیزات نظامی نارنجک پرتاب می کنند. ویدئوها همچنین بخش های طولانی تر و آهسته تری را نشان می دهند ، همه با صداگذاری فراوان. Altered Orbit می گوید بازی دارای محیط های مخرب بر اساس voxels و پشتیبانی کامل از حالت کامل خواهد بود.

  تنها تاریخ انتشار برنامه نویس برای Selaco "25 آگوست 2255. "

خبرهای دیگر از بازی