خبر

 • تک بورد - بازی ترسناک The Medium قبلاً هزینه های توسعه و تبلیغات خود را پوشش داده است

  بازی ترسناک The Medium قبلاً هزینه های توسعه و تبلیغات خود را پوشش داده است
  11 روز و 17 ساعت قبل

  TL؛ DR: آیا شما The Medium را بازی کرده اید؟ بسیار محبوب است. پس از انتشار پنجشنبه گذشته (28 ژانویه) ، این بازی ترسناک آنقدر خوب فروش داشته است که هزینه های ساخت و بازاریابی آن فقط در عرض چند روز تأمین شد.

  در حالیکه در مصاحبه با رسانه پول لهستانی money.pl (از طریق Gamespot) صحبت کرد ، تیم Blooper توسعه دهنده نشان داد که Medium با چه سرعتی سود می برد.

  Medium فقط در رایانه های شخصی و سری Xbox در دسترس است X / S - نه کنسول های نسل آخر مایکروسافت. این همچنین بخشی از Xbox Game Pass / Xbox Game Pass برای رایانه های شخصی است ، بنابراین مشترکان از روز راه اندازی می توانند بازی را بارگیری کنند.

  The Medium یک وحشت فوق العاده جوی است که از موقعیت های دوربین ثابت مورد علاقه وحشت های دهه 90 استفاده می کند مانند Alone in the Dark و Resident Evil - خوشبختانه هیچ تانکی کنترل نمی کند. این ترکیبی از گیج کننده و چند بخش مخفی کاری را ارائه می دهد. هیچ سلاحی نخواهید دید.

  یکی از جالب ترین عناصر مکانیک تقسیم صفحه نمایش بازی است که در آن قهرمان داستان ماریان دنیای واقعی و روح را به طور همزمان اشغال می کند. این یک برداشت منحصر به فرد از معماهای استاندارد به سبک Resi ارائه می دهد.

  تیم Blooper با پشت سر گذاشتن لایه های ترس و دنباله آن ، تجربه زیادی در دنیای بازی های ترسناک دارد. همچنین این عنوان سایبرپانک کابوس Observer را با بازی Rutger Hauer فقید ساخته و اکنون در نسخه جدید "System Redux" همراه با Blair Witch در سال 2019 در دسترس است.

  Medium اکنون در Steam در دسترس است ، فروشگاه مایکروسافت ، فروشگاه اپیک گیمز و GOG.

خبرهای دیگر از بازی