خبر

 • تک بورد - بازی اعلام نشده سیمپسونها برای سطوح Dreamcast بصورت آنلاین

  بازی اعلام نشده سیمپسونها برای سطوح Dreamcast بصورت آنلاین
  چند ثانیه قبل

  برداشت ویرایشگر: به عنوان یک علاقه مند به بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل ، بسیار جالب است که ببینید مواردی از این دست هنوز در حال کشف و به اشتراک گذاری با عموم است. و اگر فکر کنیم بدون قدرت اینترنت ، به اشتراک گذاشتن این نوع محتوا با توده مردم غیرممکن است.

  نیمه دوم سال 2020 برای مورخان و حافظان بازی های ویدیویی بسیار سودآور بوده است. کمتر از یک ماه پس از ورود یک بازی سوپرمن منتشر نشده برای پلی استیشن به اینترنت ، جواهر دیگری ظاهر شد - این بار برای Sega’s Dreamcast.

  Simpsons: Bug Squad توسط توسعه دهنده انگلیسی Red Lemon Studios ایجاد شد. بنیانگذار اندی كمبل به YouTuber DreamcasticChannel گفت كه این برنامه به عنوان یك نسخه آزمایشی فنی برای Fox Interactive ایجاد شده است. . "اگر بخاطر بسپارم ، مفهوم Bug Squad از جیمی گرانت آمده است. یک تیم هنری عالی این مدل ها را ساختند. این فناوری همچنین به عنوان ابزاری برای تولید خود نمایش داده شد. "

  متأسفانه ، بازی از نظر فنی سفارش داده نشده بود ، هرگز یک عنوان رسمی نبود که در دست توسعه باشد.

  همانطور که مشاهده می کنید ، گرافیک های سایه دار در تقلید از انیمیشن های واقعی نمایش کار بزرگی انجام می دهند. گیم پلی بازی بسیار محدود به نظر می رسد (تمام کاری که شما واقعاً می توانید انجام دهید این است که در چند اتاق گشت و گذار کنید ، به اطراف بگردید و سرسره بگیرید) و هیچ جلوه صوتی یا موسیقی وجود ندارد. هنوز هم ، برای چیزی که بیش از دو دهه پیش ایجاد شده است ، به طرز شگفت انگیزی مدرن است.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از بازی