خبر

 • تک بورد - بازی آینده پیتر مولینوکس مبتنی بر بلاک چین تاکنون بیش از 50 میلیون دلار از NFT فروش داشته است.

  بازی آینده پیتر مولینوکس مبتنی بر بلاک چین تاکنون بیش از 50 میلیون دلار از NFT فروش داشته است.


  1 ماه قبل

  WTF؟! برای کسانی که نمی‌دانند چرا شرکت‌ها علیرغم اعتراض‌های عمومی از NFTs/بازی‌های بازی برای کسب درآمد استقبال می‌کنند، در اینجا یک مثال خوب برای اینکه چرا نظرات ما مهم نیست وجود دارد: Legacy سیم‌کارت مبتنی بر بلاک چین اخیراً اعلام‌شده توسط Peter Molyneux قبلاً فروخته شده است. زمین مجازی به ارزش بیش از 50 میلیون دلار، که گران ترین قطعه آن تقریباً 1 میلیون دلار فروخته شد.

  Molyneux، که پشت سر آثاری مانند Fable، Theme Park، و Dungeon Keeper بود، اخیراً اعلام کرد که استودیوی 22cans او در حال توسعه Legacy است، یک سیم‌کارت تجاری شبیه به Sim City که به عنوان «یک خلاقانه» توصیف می‌شود. رویای کارآفرین" که در آن بازیکنان می توانند زمین بخرند، کسب و کار بسازند، و با دیگران بفروشند/تجارت کنند."

  Legacy تا سال آینده راه اندازی نمی شود، اما مردم می توانند از قبل زمین های NFT مورد نیاز را خریداری کنند. برای راه اندازی "انجمن کسب و کار بلاک چین" خود در هنگام ورود به بازی. صاحبان مشاغل به کلیدهای Legacy دسترسی دارند، این کلیدها می توانند به دیگرانی که می خواهند یک تجارت درون بازی راه اندازی کنند نیز قرض داده شود و از این طریق یک شراکت تشکیل دهند. سپس وام گیرندگان بخشی از LegacyCoin - رمزنگاری جدید ساخته شده بر روی بلاک چین اتریوم - را با شرکای خود به اشتراک خواهند گذاشت.


  تگ ها:

  بازی , آینده , پیتر , مولینوکس , مبتنی , بلاک , تاکنون , میلیون , دلار , فروش , داشته , است.


  v 12
خبرهای دیگر از بازی