خبر

 • تک بورد - بازی آینده هدست های Quest VR را به دستگاه های برچسب لیزری واقعی تبدیل می کند

  بازی آینده هدست های Quest VR را به دستگاه های برچسب لیزری واقعی تبدیل می کند
  4 ساعت و 44 دقیقه قبل

  به روز رسانی رایگان سپتامبر Space Pirate Trainer حالت دو بازیکن ، 100 متر مربع را اضافه می کند.
  اگر هریک از مدل های هدست Oculus Quest VR را دارید ، در حال خرید یک گزینه بازی heckuva must-buy هستید ... مخصوصاً اگر شما به یک فضای بازی بزرگ و یک دوست با سیستم Quest دسترسی دارید.

  Space Pirate Trainer ، یکی از اولین بازی های تیرانداز بازی که بر روی سیستم HTC Vive VR در سال 2016 راه اندازی شد ، در سال های پس از آن همچنان از سیستم های VR جدیدتر پشتیبانی می کند. به روز رسانی بعدی آن ، که در 9 سپتامبر عرضه می شود ، بزرگترین نسخه آن است - و برای دارندگان بازی های موجود کاملاً رایگان است. این مد طولانی که به عنوان Space Pirate Trainer Arena نامیده می شود ، در حال حاضر انحصاری Oculus Quest است ، زیرا برای فعال کردن برچسب لیزری در دنیای واقعی به فضای بازی گسترده و حداکثر دو سیستم VR دست نخورده نیاز دارد.

  جهان ، شما و یک دوست در طرف مقابل یک فضای بزرگ بازی ، مانند زمین تنیس یا بسکتبال سرپوشیده ، ایستاده اید و یک فضای Quest "chaperone" برای سیستم خود ترسیم می کنید ، کوچکتر از 10 mx 10 m (33 ft x 33) فوت) هنگامی که بازی شروع می شود ، تماشاگران می بینند که شما دو نفر با هدست در حال چرخش هستید و شبیه احمق های در حال رقص هستید. با این حال ، در فضای VR ، بازی شما و دوست شما همگام می شود و هر یک میدان جنگ مجازی پیچیده تری را خواهید دید ، پر از دیوارها ، راهروها و معماری دیگر ، گویی در داخل یک میدان برچسب لیزری پیچیده هستید. - با هدف پیدا کردن و انفجار حریف قبل از اینکه او با شما چنین کند.

  تقلب ، با بلند کردن هدست برای بررسی دنیای واقعی ، واقعاً کارساز نخواهد بود. شما هنوز باید خط دید را در حریف خود در دنیای مجازی تأیید کنید تا بتوانید یک عکس را تنظیم کنید. با این وجود ، سعی کنید خوب عمل کنید.

  تبلیغات

  Whaddya wanna lug: هدست یا جعبه های مقوایی؟

  زیبایی این حالت شبیه به مربی اصلی دزدان دریایی است ، هرچند که به یک برچسب لیزری داخلی تبدیل شده است ، و همانطور که در گالری بالا اشاره شده است ، نسخه VR شامل پنج میدان جنگی است که هر کدام با چیدمان راهروها و مخفیگاه های کاملاً متفاوت طراحی شده اند. بازیکنان همچنین می توانند سطوح خود را با ویرایشگر داخلی بسازند. در نتیجه ، می توانید با استفاده از میدان های جنگی کاملاً جدید از هوای نازک لذت ببرید - که صاحبان مجموعه های اسباب بازی لیزری پلاستیکی لزوماً نمی توانند این کار را بدون کشیدن تعداد زیادی جعبه مقوایی انجام دهند.

  اگر به طور اتفاقی یک گاراژ بزرگ یا فضای قابل ملاحظه ای در منزل خود دارید ، می توانید خودتان بازی کنید و به سایر صاحبان بازی متصل شوید یا چالش های تک نفره حالت را آزمایش کنید. نکته جالب اینجاست که هر جلسه ای با یک دوست واقعی در حالت "Co-located Arena Mode" نیاز دارد تا قبل از اینکه سیستم نبرد را به یک همتای محلی خود منتقل کند ، هر دو بازیکن به اینترنت متصل شوند تا با سرورهای SPT دست داده شوند. پروتکل همتا (توسعه دهندگان I-Illusions Ars را در این مقاله توضیح دادند که چگونه چنین سیستمی در سطح فنی کار می کند.) ما دقیقاً آزمایش خواهیم کرد که این سیستم چقدر بر تأخیر برچسب لیزری بازی تأثیر می گذارد-و اینکه آیا در اتصال جدیدتر با مشکلی روبرو می شویم. هدست های Quest 2 به مدل های قدیمی Quest 1 برای چنین نبردهای دو نفره.

  تبلیغات

  و اگر در هیچ مکانی برای بازی گسترده قرار ندارید ، به روز رسانی ماه سپتامبر بازی شامل حالت جدید آنلاین دیگری در مقابل است که ممکن است بیشتر باشد تا کوچه ات این بازی بیشتر شبیه تجربه اصلی تک نفره Space Pirate Trainer است و موجی از دشمنان به سبک گالاگا بر شما فرود می آیند. حالا ، اما بازیکن دوم در همان اتاق مجازی شما قرار دارد و با موج دشمنان خود مبارزه می کند. به دشمنانی که شما را هدف گرفته اند (قرمز رنگ) شلیک کنید در حالی که از دشمنانی که حریف شما را هدف قرار می دهند اجتناب می کنید و ببینید چه کسی می تواند بیشترین دوام را داشته باشد. اطلاعات بیشتری در مورد بسته کامل ، با نام Space Pirate Trainer DX ، هنگامی که به طور رسمی در تمام سیستم های Oculus Quest در 9 سپتامبر راه اندازی شود ، خواهید داشت. فضای فوق العاده 4000 فوت مربعی در Oculus Connect 5. Sam Machkovech عکس با زاویه وسیع تر t نسخه ی نمایشی کلاه نمایندگان Oculus تأکید کردند که این هنوز فناوری تجربی است و برای راه اندازی Oculus Quest آماده نیست. Sam Machkovech Another Dead & Buried angle. Sam Machkovech

  این اولین نسخه از چنین مفهوم مبارزه ای در دنیای واقعی بر روی سیستم های VR بی مصرف و درجه مصرف کننده است و از زمانی که نمایندگان Oculus این مفهوم را در نمایشگاه Oculus Connect 2018 خود به نمایش گذاشتند ، من در آرزوی آن بودم. آن نسخه نمایشی ، در تصویر بالا ، شامل یک تنظیم فیزیکی بسیار پیچیده تر بود ، با جعبه های مقوایی که دقیقاً در جایی قرار گرفته بودند که جعبه ها و زباله های دنیای مجازی قرار داده شده بود تا بازیکنان بتوانند از نظر فیزیکی بیشتر یک حمله اردک و کاور را جعل کنند ، و در یک فضای بزرگتر (4000 فوت مربع) با بازیکنان بیشتر (دو تیم سه نفره). مسلماً Space Pirate Trainer Arena کوچک تر شده است ، اما ما هنوز شاهد این نیستیم که بازی های واقعیت مجازی در زمینه اثبات مفهوم 2018 با مناطق وسیع و در حال مبارزه خود سرمایه گذاری کنند.

خبرهای دیگر از بازی