خبر

 • تک بورد - بازی آنلاین ویروسی Wordle بدون تبلیغات باقی خواهد ماند و نسخه موبایلی برنامه ریزی نشده است

  بازی آنلاین ویروسی Wordle بدون تبلیغات باقی خواهد ماند و نسخه موبایلی برنامه ریزی نشده است


  17 روز و 5 ساعت قبل

  خالق بازی پرطرفدار اخیر Wordle مشخص کرده است که قصد ندارد از بازی درآمدزایی کند و نمی‌خواهد آنطور که سایر بازی‌های موفق سعی می‌کنند بر زمان بازیکنان تسلط داشته باشد.

  جاش واردل این هفته به رادیو بی‌بی‌سی 4 گفت که می‌خواهد بازی خود را ساده نگه دارد و هرگز قصد ندارد به اندازه‌ی آن موفق شود. بی‌بی‌سی می‌گوید Wordle فقط در سه ماه توجه صدها هزار نفر را به خود جلب کرده است.

  اگر افرادی را دیده‌اید که بلوک‌های به ظاهر تصادفی مربع‌های سیاه، زرد و سبز را توییت می‌کنند، این امتیازات Wordle آنهاست.

  Wordle کمی شبیه جدول کلمات متقاطع روزانه است که با جلاد مخلوط شده است. بازیکنان شش شانس برای حدس زدن کلمه روز دارند، اما اگر بازیکنان حرف درست را در جای درست یا اشتباه حدس بزنند، بازی سرنخ‌هایی را ارائه می‌دهد.

  https://techbord.com <b>بازی</b> <b>آنلاین</b> <b>ویروسی</b> <b>Wordle</b> <b>بدون</b> <b>تبلیغات</b> <b>باقی</b> می ماند، <b>نسخه</b> <b>موبایلی</b> <b>برنامه</b> <b>ریزی</b> <b>نشده</b> است

  در حال حاضر فقط از طریق مرورگرها (رومیزی یا موبایل) در دسترس است. و Wardle قصد ندارد یک نسخه بومی موبایل بسازد (اگرچه بازی های مشابهی را می توان در فروشگاه برنامه اپل یافت).

  Wardle نسبت به بازی های موبایلی که توجه کاربران را می طلبد با چیزهایی مانند اعلان های فشار ابراز ظن کرد. او گفت که نمی خواهد وردل توجه بازیکنان را بیشتر از چند دقیقه ای که برای حدس زدن هر کلمه در روز طول می کشد جلب کند. Wordle همچنین هیچ تبلیغاتی ندارد و واردل گفت که با داده های بازیکنان کاری انجام نمی دهد.


  تگ ها:

  بازی , آنلاین , ویروسی , wordle , بدون , تبلیغات , باقی , خواهد , ماند , نسخه , موبایلی , برنامه , ریزی , نشده


  v 6
خبرهای دیگر از بازی