خبر

 • تک بورد - بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد

  بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
  6 روز و 17 ساعت قبل

  WTF ؟! تصور کنید هشت ساله باشید و پس از تبدیل شدن به یک گیمر حرفه ای ، 33000 دلار به همراه یک کامپیوتر 5000 دلاری دریافت کنید. برای جوزف دین ، ​​معروف به Gosu ، این واقعیت در دسامبر گذشته هنگامی که با سازمان eSports تیم 33 قرارداد امضا کرد ، تبدیل به دومین جوانترین بازیکن حرفه ای در تاریخ شد.

  دین ساکن کالیفرنیا از چهار سالگی در بازی Fortnite بازی می کند و 18 ماه پیش برای اولین بار توسط تیم 33 ، نسبتاً ناشناخته در جامعه مورد توجه قرار گرفت. وی به بی بی سی گفت: "من زیاد فکر کردم که یک گیمر حرفه ای باشم ، اما هیچ کس مرا جدی نگرفت تا اینکه تیم 33 حاضر شد."

  یک طلایه دار تیم 33 دین را مشاهده کرد استعداد خود را شروع کرد و بازی های تک به تک با پسر را شروع کرد ، در نهایت متوجه شد که اگر او را امضا نکنند ، شخص دیگری امضا خواهد کرد.

  Fortnite از نظر ESRB به T (برای نوجوان) رتبه بندی می شود و دارای رتبه PEGI 12 است ، اگرچه هر کسی که یک مسابقه آنلاین Call of Duty را انجام دهد ، می داند که رتبه بندی سنی به ندرت برای بچه ها بازدارنده است. با این حال ، سن کم او به این معنی است که تا 13 سالگی با جوایز نقدی در مسابقات Fortnite برنده نخواهد شد ، هرچند که هنوز هم می تواند در تورنمنت هایی شرکت کند که پول پیشنهادی نیست. وی همچنین تا زمان تولد سیزده سالگی خود از Twitch محدود شده است.

  https://techbord.com هشت ساله- به بازیکن قدیمی Fortnite 33،000 و 5،000 دلار رایانه شخصی برای تبدیل حرفه ای

  بازی Fortnite pro ، شغلی که در آن بازنشستگی را در 25 سالگی در نظر می گیرید

  " جوزف به طور قانونی مجاز به حضور است مسابقات بدون جام ، "مدیر عامل و بنیانگذار تیم 33 ، تایلر گالاگر گفت. "ما همچنین قصد داریم حضور آنلاین او را از طریق YouTube افزایش دهیم که این نیز قانونی است. با حضور آنلاین او ، ما قصد داریم کالایی برای او بسازیم و آن را نیز بفروشیم. بنابراین از نظر ما اگر از این همه بتوانیم 33000 دلار درآمد کسب کنیم ، ما طی چند سال آینده پیروز می شویم ، و این همان چیزی است که برای آن تیراندازی می کنیم. "" تیم 33 اضافه کرد که قصد دارد "او را به عنوان یک بازیکن سطح بالا آماده کند" ، که ممکن است هنگام صحبت در مورد یک کودک هشت ساله ، کلمات انتخاب نادرستی باشد.

  نگرانی هایی در مورد امضای قرارداد شخصی به اندازه دین به وجود آمده است ، اما مادر وی ، جیگی ، بی توجه است. "این قرارداد برای محافظت از او است. او می تواند هر زمان که بخواهد بیرون بکشد و کاملا انعطاف پذیر است. این با توجه به شرایط وی و من بستگی دارد. این واقعاً مانند یک بازیگر کودک است - آنها کارهای بیشتری انجام می دهند وی گفت: "از آنچه او انجام می دهد ، كار كنید.">

  دین جوانترین طرفدار بازی نیست. طبق کتاب رکوردهای گینس ، یک بازیکن آمریکایی دیگر به نام ویکتور دی لئون سوم ، معروف به آنلاین "Lil Poison" پس از امضای یک قرارداد طرفدار در سال 2005 در سن هفت سالگی ، این افتخار را دارد.

خبرهای دیگر از بازی