خبر

 • تک بورد - بازیکنان War Thunder مدرک نظامی طبقه بندی شده را برای اثبات یک نکته فاش می کنند

  بازیکنان War Thunder مدرک نظامی طبقه بندی شده را برای اثبات یک نکته فاش می کنند
  29 روز قبل

  WTF ؟! چه کسی فکر می کرد ما به مرحله ای می رسیم که توسعه دهندگان از مردم التماس می کنند که اسناد نظامی بسیار طبقه بندی شده را در انجمن خود ارسال نکنند ، فقط برای اثبات این که چیزی در یک بازی 100٪ دقیق نیست؟ Gaijin Entertainment ، سازنده سیم نظامی War Thunder ، پس از افشای دو بار مشخصات مخفی مخفی توسط بازیکنان در چنین وضعیتی قرار گرفت.

  آخرین حادثه حول تصویربرداری تانک اصلی نبرد فرانسوی Leclerc و سرعت چرخش برجک در انواع مختلف بازی-بسیاری از کسانی که از War Thunder لذت می برند ، تفریح ​​دقیق خودروهای نظامی را جدی می گیرند.

  همانطور که توسط UK Defense Journal گزارش شده است ، یکشنبه در انجمن بازی بر سر نمایندگی Leclerc از War Thunder بحث و جدل درگرفت. یکی از اعضا به نام __RED_CROSS__ با این ادعا که برجک آن با سرعت 40 درجه در ثانیه می چرخد ​​موافق نبود ، بنابراین آنها فایلی به نام \ 'سند Skerit \' را که حاوی بخش هایی از دفترچه راهنمای تیرانداز رسمی Leclerc بود به عنوان اثبات ارسال کردند.

  https://techbord.com بازیکنان War Thunder مدرک نظامی طبقه بندی شده را برای اثبات یک نکته ادامه می دهند

  کاربر بعداً پیامهایی ارسال کرد که ادعا می کرد آنها عضو گروه تانک Leclerc Series 2 هستند که از سال 1992 در خدمت ارتش فرانسه بوده است. "چرخش کامل برجک 11 ثانیه طول کشید ، بنابراین 550 میلیون در ثانیه (31 درجه) در واقع صحیح است نه 40 درجه. [Leclerc Serie 2] من در آنجا بودم ، "آنها نوشتند." همچنین در انجمن بحث هایی مبنی بر طبقه بندی اسناد وجود داشت.

  سرانجام مدیران پرونده را حذف کردند و به کاربران هشدار دادند: "بچه ها فاش کردن اسناد طبقه بندی شده تجهیزات مدرن شما جالب نیست [sic] جان بسیاری از افراد را که روزانه با وسایل نقلیه کار می کنند در معرض خطر قرار دهید! به خاطر داشته باشید که این اسناد بلافاصله در کنار تحریم ها حذف می شوند. ممنون که خواندید! "نوشت مد JagdEnte.

  این مورد نیست اولین بار War Thunder با کاربرانی که دفترچه راهنمای تانک را ارسال می کنند برخورد کرده است. در ماه ژوئن ، مشاجره بر سر اندازه فاصله بین برجک اصلی و بدنه منجر به ارسال اطلاعات طبقه بندی شده در مورد تانک Challenger 2 توسط بازیکن شد. در نتیجه ، وزارت دفاع انگلیس به گایجین مستقر در قبرس نامه نوشت و به آنها اطلاع داد که این دفترچه راهنما طبقه بندی شده است و شخصی که آن را ارسال می کند و ادعا می کند که فرمانده چلنجر 2 است ، ممکن است عمل به اسرار رسمی را نقض کند.

  < p> مدیر انجمن Smin1080p می نویسد که با بیش از 2000 وسیله نقلیه در بازی ، مسائلی از این قبیل می تواند "اعتبار سنجی ، بررسی منبع منبع و پیاده سازی آنها در صورتی که واقعاً نادرست تشخیص داده شوند ، طول بکشد."

  "زمان لازم برای بررسی و پردازش گزارش ها هیچ دلیل ، توجیه یا هیچ زمینه ای برای شکستن نفوذپذیرهای قانونی تعریف شده به هیچ وجه نیست. ما همیشه چنین اسنادی را به طور کامل رد می کنیم و با هر گونه الزامات قانونی موضوع را حل می کنیم. "

  https://techbord.com بازیکنان War Thunder مدرک نظامی طبقه بندی شده را برای اثبات یک نکته ادامه می دهند

  < p> صفحه اینستاگرام War Thunder احتمالاً بهترین را گفته است: "لطفاً اسناد طبقه بندی شده را برای ما ارسال نکنید ، ما واقعاً نمی دانیم به زنجیر کشیدن در انتهای یک کشتی باری مخفی سیا در آبهای بین المللی تبدیل نمی شود. "

خبرهای دیگر از بازی