خبر

 • تک بورد - بازیکنان Call of Duty: Vanguard با انتشار اخباری مبنی بر شکوفایی سلاح توسط مکانیک، عصبانی می شوند.

  بازیکنان Call of Duty: Vanguard با انتشار اخباری مبنی بر شکوفایی سلاح توسط مکانیک، عصبانی می شوند.
  1 روز و 4 ساعت قبل

  از طریق شیشه‌ای: اگر می‌توان روی یک چیز حساب کرد، این است که جامعه CoD هر زمان که با عنصری از فرنچایز مخالفت کند، پر سر و صدا خواهد بود. Vanguard از زمان انتشار با استقبال نسبتا خوبی روبرو شده است، با بازیکنانی که به عملکردهای چندنفره آن اعتبار می دهند، اما نظراتی کمتر از خیره کننده برای کمپین انفرادی بازی ارائه می دهند. با این حال، یک یافته اخیر ممکن است این پتانسیل را داشته باشد که یک بار دیگر آ

  ارائه‌دهنده آمار CoD TrueGameData اخیراً چندین توییت منتشر کرده است که مکانیک گیم‌پلی قبلاً ناشناخته‌ای را که به آن شکوفایی سلاح‌ها گفته می‌شود، منتشر کرده است. مکانیک باعث می شود که گلوله بازیکن در هر یک از جهات تصادفی در یک منطقه تعریف شده حرکت کند در حالی که مناظر را هدف قرار می دهد. این رفتار یک انحراف از عناوین قبلی CoD است، جایی که شلیک‌ها معمولاً بر اساس محل قرارگیری شبکه ADS یک سلاح فرود می‌آیند.

  طبق یافته‌های TrueGameData، این اثر با انواع سلاح‌های خاص مشخص‌تر است. می توان با استفاده از سلاح های دقیق تر، ضمیمه های خاص، و غیره آن را کاهش داد یا نفی کرد.

  معمولا تیراندازهای واقع گرایانه تر، مانند Battlefield، برای تقلید از پیچیدگی های شلیک دقیق یک سلاح از افکت شکوفایی استفاده می کنند. این اثر همچنین یک موضوع داغ در انجمن Fortnite برای چندین سال بوده است، جایی که درجه شدت تحت تأثیر همه چیز از انتخاب سلاح گرفته تا موقعیت بازیکن و حرکت در هنگام شلیک قرار می گیرد.

  پشتیبانی از مکانیک متفاوت است. پایه بازیکن برخی آن را به عنوان یک متغیر ناعادلانه می بینند که عکس ها را تصادفی تر و کمتر مبتنی بر مهارت می کند. دیگران آن را به‌عنوان یک افزوده مثبت می‌بینند که عنصری از واقع‌گرایی را اضافه می‌کند و بازیکنان را ملزم می‌کند تا تیرهای خود را دقیق‌تر قرار دهند.

  یکی از دلایل بالقوه برای اضافه شدن، افزایش شکاف‌های پیوست سلاح Vanguard است. با توانایی استفاده از حداکثر 10 ضمیمه سلاح، که برخی از آنها می توانند اثر شکوفایی را کاهش دهند، انتخاب پیوست نقش بسیار بیشتری در تعیین کارایی سلاح ایفا می کند.

  صرف نظر از اینکه بازیکنان CoD در چه جایگاهی قرار دارند، یک چیز برای مشخص شدن است. اگر شکوفایی سلاح یک مکانیک عمدی پیشتاز باشد و یک اشکال نباشد، موضوع به این زودی ها از بین نخواهد رفت.

خبرهای دیگر از بازی