خبر

 • تک بورد - بازگشت 4 برداشتهای بتا خون: الگویی برای عظمت بالقوه همکاری

  بازگشت 4 برداشتهای بتا خون: الگویی برای عظمت بالقوه همکاری
  17 روز و 14 ساعت قبل

  به عنوان یک نسخه بتا ، بازگشت همکاری Turtle Rock در حال حاضر مانند یک دنباله کامل L4D است.
  همانطور که بازی ویدیویی جدید Left 4 ... ahem ، Back 4 Blood راه خود را برای راه اندازی اواخر امسال تغییر می دهد ، این زامبی تیرانداز op وارد وضعیتی شده است که به طور رسمی به عنوان "بتا" محسوب می شود. من بعد از حدود شش ساعت انجام آخرین نسخه آزمایشی بازی ، این را برای مشتریان پیش سفارش آن (یا هر کسی که کد

  به طور خلاصه ، Back 4 Blood از قبل احساس می کند که سری Left 4 Dead نحوه شمارش تا سه را یاد گرفته است. برای دیدن مکان هایی که بازی فاقد جادوی Valve-like است ، لازم نیست چشم به هم بزنید ، اما برای کشاندن اوقات خوب خونین کافی نیست. Back 4 Blood احساس می کند چیزی به دنبال دنباله ای شایسته است ، به لطف ارتقاء فناوری موتور ، سیستم هوشمندانه و عادلانه "عرشه کارت" ، و ترفندهای شگفت انگیز سرگرم کننده در مبارزه PvP انسان در برابر زامبی.

  تعداد زیادی عرشه بسازید ، تعداد زیادی zeds را از بین ببرید

  برای آغازگر ، در دسامبر 2020 به نسخه آلفا بازی کمتر پرداخته نگاه کنید ، که مرحله را به شرح زیر تنظیم می کند:

  بسیاری از B4B مفاهیم بی شرمانه از L4D برداشته می شوند (اگر قرارداد نامگذاری با عدد "4" شما را متوجه نمی کرد). باهوش: هر یک از مناطق "مبارزات انتخاباتی" بازی به سطوح کوچکتر تقسیم می شوند و تیم شما فرصتی برای استراحت ، بهبود و ذخیره منابع در "منطقه امن" بین هر سطح پیدا می کند. از اسلحه ، اسلحه غوغا و وسایل منفجره برای پاره کردن زامبی ها استفاده کنید و اقلام و ابزارهای بهداشتی را جابجا کنید تا تیم خود را از یک منطقه امن به منطقه دیگر برسانید. نسخه بیشتر نهایی را به تجربه اضافه می کند. بزرگترین تمایز ، نگاه بهتری به مجموعه کارت های اصلاح کننده گیم پلی است ، و از آنچه می توانم بگویم ، استودیو Turtle Rock چیزی را اجرا کرده است که باید کار کند بدون اینکه بازیکنان حتی یک پنی اضافی بیش از قیمت خرده فروشی هزینه کنند.

  Advertisement

  شما بازی را با موجودی محکم کارت ها ، همراه با دعوت نامه برای ساخت عرشه های 15 کارته شروع می کنید. هر زمان که به PvE (همکاری با دوستان در برابر زامبی های کنترل شده توسط کامپیوتر) یا PvP (حالت چهار در چهار در مقابل) شیرجه می زنید ، اولین قدم شما این است که یکی از عرشه های سفارشی خود را انتخاب کنید. در ابتدای هر مرحله از مبارزات انتخاباتی ، برخی از کارت های شما به طور تصادفی به کار گرفته می شوند و شما یکی یا دو مورد از آنها را انتخاب می کنید تا از آنجا به بعد مبارزه خود را تقویت کنید. تعدادی کارت به همه هم تیمی ها نوعی تقویت می دهد. اغلب ، اینها افزایش های عددی ساده هستند ، از سلامتی اضافی یا مهمات گرفته تا مزایای ویژه که هنگامی که شخصیت شما از نظر سلامتی ضعیف است روشن می شود. دیگران به شخصیت شما حملات یا توانایی های کاملاً جدیدی می دهند ، مانند حمله غوغای "شارژ شده" که به شما امکان می دهد دکمه غوغا را برای نگه داشتن زامبی ها بیشتر نگه دارید.

  برای مشاهده بهتر متن هر یک از این گالری ها کلیک کنید. کارت با هر یک از این موارد عرشه ای بسازید که مناسب می دانید یا از عرشه های از پیش ساخته شده که بر سبک های مختلف بازی تأکید دارند انتخاب کنید. کارت ها ، 2/4. کارت ها ، 3/4. کارت ها ، 4/4. هنگامی که در کمپین هستید ، از هر کارت برای هر معامله می توانید از پنج کارت انتخاب کنید ، و این کارتها برای بقیه هر جلسه همکاری با شما باقی می ماند. زامبی ها کارت های تغییر دهنده مبارزه خود را نیز دریافت می کنند و شما در این مورد هیچ حرفی ندارید. انبوهی از کارت ها نزدیک به پایان یک دور شروع شده است. پس از جمع آوری امتیاز کافی در طول مبارزات انتخاباتی ، می توانید قفل کارت های جدید را برای عرشه خود باز کنید. در ابتدا ، شما می توانید از سه مسیر ارتقاء انتخاب کنید. این مسیر شامل تقویت هم تیمی ها است. این در مورد استقامت و سرعت است. و این یکی برای طرفداران پشت است.

  هر بازیکن تقریباً شش کارت در هر جلسه (همیشه در ظرفیت "معامله پنج ، یکی را انتخاب کنید") انتخاب می کند. این به این معنی است که عرشه سازی مناسب به بازیکنان اجازه می دهد تا در فلسفه های مختلف گیم پلی شماره گیری کنند-بدون این که لزوماً تضمین دهند که کارت های رویایی آنها هر بار مورد استفاده قرار می گیرد. اولین گزینه های عرشه در نسخه بتا به شدت بر غوغا تأکید دارند ، به ویژه هنگامی که برای هر زامبی کشته شده با سلاح غوغایی یک پاداش سلامتی در نظر می گیرند. بازکردن قفل های بعدی باعث می شود کشتن از راه دور ، شفا دادن و احیای متحدان آسانتر شود ، یا دستگاه استقامت خود را بالا بیاورید (که هنگام دویدن یا استفاده از حملات غوغایی به پایان می رسد).

  زمان بیشتری را صرف بازی بتا می کنم. ، من برای به دست آوردن امتیازهای مورد نیاز برای باز کردن بیشتر گزینه های عرشه هیجان واقعی را احساس کردم. من در ابتدا نمی خواستم تک تیرانداز شوم ، به خاطر لذت بردن من از برخورد با تفنگ ساچمه ای و تبر ، اما مشتاق عرشه ای بودم که بر حملات از راه دور تأکید می کرد در حالی که وظایف تن به تن به هم تیمی های من می رفت. من تصور می کنم که نسخه بتا تغییرات مختلف مربوط به ریاضی را که برای برخی از کارت ها مورد نیاز است نشان دهد ، اما اشتباه نکنید: در حال حاضر ، این سیستم ادویه خوش آمدید را به فرمول همکاری Left 4 Dead تاریخ اضافه می کند. و اگر ناشر WB Games با افزودن معاملات خرد به این کارت ها آن را به هم نزند ، ما در حال ساختن عرشه خوبی هستیم.

  تبلیغات

  شگفت انگیز زامبی در برابر موفقیت

  < حالت چهار به چهار در مقابل B4B برای طرفداران L4D آشنا به نظر می رسد ، زیرا تیم های انسان "تمیزتر" را در مقابل تیم های فوق العاده زامبی قرار می دهد. اما در جایی که نسخه L4D می تواند بیش از حد طولانی و دشوار به نظر برسد ، چرخش جدید Turtle Rock اولویت بندی مبارزه سریعتر و پویاتر است که بهتر است برای جلوگیری از خشم ترک شود.

  تریلر B4B در مقابل حالت.

  در حالتهای L4D در مقابل حالتها ، تیمهای زامبی ها به نقشه های کمپین عادی حمله کردند تا تیم های انسانی را متوقف ، مزاحم و (امیدوارم) بکنند. پیچ و تاب B4B حول قطعات کوچکتر و برعکس نقشه های کمپین می چرخد ​​، همراه با "منطقه امن" شبیه به سلطنتی نبرد که هر 60 ثانیه حرکت می کند. هر تیم به صورت زامبی و انسان به نوبت عمل می کند ، در هر دور یک تیر به هر طرف می زند و هدف این است که هر تیم در یک دور معین بیشتر به عنوان انسان دوام بیاورد.

  با توجه به آنچه دیدم ، تیم ها در حالت انسانی می توانند تا چهار دقیقه یا حداقل 45 ثانیه در هر دور دوام بیاورند. دوام بیشتر به عنوان یک تیم انسانی یا تباهی روز انسان ها به عنوان زامبی ، مستلزم تصمیم گیری عاقلانه هر دو طرف در مورد کنترل نقشه است. بطور خاص ، انسان ها نمی توانند به مخفی شدن در گوشه "امن" نقشه تکیه کنند ، زیرا منطقه امن متحرک معمولاً منجر به پر شدن ابر سمی از ساختمان یا غار مفید می شود. عاقلانه است که انسانها مهمات ، وسایل و وانتهای بهداشتی اضافی منطقه به ظاهر ایمن را قبل از اینکه تحت گاز سمی قرار گیرند ، به حداکثر برسانند. نقشه در همه زمان ها مطمئناً این می تواند جبرانی برای سرعت کند بودن اکثر زامبی های فوق العاده با انسان ها باشد. بنابراین ، یک دور زامبی خوب به ارتباط و مثلث بندی موثر بستگی دارد - همانطور که ابر زامبی ها بهترین کار را زمانی می کنند که هم تیمی های خود را از یکدیگر جدا کنند ، سپس یکی دو نفر از آنها را کنار بگذارند. (در همین حال ، انسانها ، به خاطر خدا به هم بچسبید!)

  به عنوان بهترین حالت از بین سه حالت ، B4B در مقابل مبارزه همیشه در دسترس است برای هر دو تیم تا لحظه ای که چنین نیست ، در مقابل کشیدن عدم تعادل آشکار تیم متأسفانه ، من مجذوب طراحی نقشه حالت در مقایسه با حالت فعلی نمی شوم: این خانه عمدتاً از خانه های ترکیبی و مناطق مربوط به کمپین تشکیل شده است - غالباً با مکان های پنهان بسیار آسان برای استقرار انسان. عمودی بیشتر و حرکت اجباری می تواند راه زیادی برای افزودن پا به این حالت ایجاد کند ، به ویژه اینکه بازیکنان انسانی نمی توانند انتظار داشته باشند که از خانواده های سلاح مانند تفنگ های تیرانداز در سطوحی که تا به حال دیده ام استفاده کنند.

خبرهای دیگر از بازی