خبر

 • تک بورد - بازپرداخت کاربر بخار برای بازی

  بازپرداخت کاربر بخار برای بازی "شگفت انگیز " به دلیل کوتاه بودن آن ، پس از تمرین برجسته سازی برنامه ، دوباره خریداری می شود
  9 روز و 13 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ خط مشی استرداد بخار از ویژگی هایی است که می توانیم از آن به عنوان بازیکن قدردانی کنیم. اما ، مانند همه چیز در زندگی ، کسانی نیز هستند که از چیزی برای کمک به مردم سو explo استفاده خواهند کرد. یک بازیکن علی رغم اینکه در بازبینی آن را "شگفت انگیز" خواند ، برای یک بازی کوتاه بازپرداخت دریافت کرد و منجر به دعوت توسعه دهنده از آنها شد. با کمال تعجب ، فرد دوباره آن را خرید.

  همانطور که توسط PC Gamer گزارش شده است ، Before Your Eyes یک بازی منحصر به فرد است که در آن بازیکنان با استفاده از چشمک زدن های گرفته شده توسط وب کم ، روایت را کنترل می کنند. این امتیاز در Stream دارای اکثریت مثبت است و نظرات درخشان زیادی را از منتقدان دریافت کرده است. همانطور که تصور می کنید ، این داستان سفر یک روح به زندگی پس از مرگ به راحتی می تواند در کمتر از دو ساعت به پایان برسد ، و اجازه می دهد بازی های بی پروا برای خرید ، پایان و بازگشت بازی انجام شود. خط مشی Steam اجازه بازپرداخت "را ظرف مدت دو هفته از خرید و کمتر از دو ساعت زمان پخش" می دهد. همچنین پولشان را پس گرفتند.

  Messex در توئیتی نوشت: "بله ، ما یک بازی کوتاه ساختیم." "من فکر می کنم که باید بازی های کوتاه بیشتری وجود داشته باشد. من فکر می کنم برای ارائه یک تجربه شگفت انگیز نباید بازی های کوتاه مدت پس داده شوند."

  بله ما یک بازی کوتاه ساختیم. من فکر می کنم باید بازی های کوتاه بیشتری وجود داشته باشد. فکر می کنم برای ارائه یک تجربه شگفت انگیز pic.twitter.com/bdngjVUpBD

  بازپرداخت در بازی های کوتاه نباید انجام شود - Bela | پیش از چشمان شما اکنون در دسترس است! (BelaMessex) 12 آوریل 2021

  این معمولاً جایی است که داستان به پایان می رسد ، اما به نظر می رسد تراویس از عملکرد خود احساس بدی داشته است. او یک روز بعد بازی را دوباره خریداری کرد و پاراگراف جدیدی را به بررسی خود اضافه کرد.

  "بله ، بازی کوتاه است ، اما دلیل اصلی آن این است ،" او نوشت. "زندگی خود کوتاه است و می تواند در یک چشم به هم زدن از بین برود ، که به نظر می رسد مهمترین نکته این است که بازی باید با چشمک زدن کنترل شود. ارزش آن 10 دلار است و حتی اگر بازی را شکست دهید در زمان کافی برای انجام این کار ، شما نباید از سیستم Steam سوit استفاده کرده و آن را پس بگیرید. ""

  تراویس همچنین از Messex عذرخواهی کرد و گفت که درخواست "استرداد" "عوضی" است علی رغم اتمام و لذت بردن از Before Your Eyes.

  من فقط "بازپرداخت این بازی " را به Steam ارسال کردم. تعداد تایمر را تا 2 ساعت ببینید و در 5 ثانیه گذشته کار را ترک کنید. قیمت پیشنهادی 99.99 دلار. تاریخ انتشار TBA. pic.twitter.com/xaywcZ86mj

  - بلا | پیش از چشمان شما اکنون در دسترس است! (BelaMessex) 13 آوریل 2021

  کل ماجرا به Messex ایده ای برای یک بازی دیگر داده است. "بازپرداخت این بازی " نامیده می شود ، یک شمارنده نمایش داده می شود که در زمان واقعی از دو ساعت شمارش معکوس می کند. بازیکنان باید ظرف پنج ثانیه قبل از اتمام تایمر یک دکمه را بزنند تا بازپرداخت شود. اگر نه ، آنها با آن گیر می کنند. موضوع این است که قیمت پیشنهادی بازی 99.99 دلار است. اینکه آیا Steam این اجازه را می دهد یا آن را پیمایش می داند جای بحث دارد.

خبرهای دیگر از بازی