خبر

 • تک بورد - بازپرداخت مشتریان Cyberpunk 2077 از مشتریان پلی استیشن محروم است

  بازپرداخت مشتریان Cyberpunk 2077 از مشتریان پلی استیشن محروم است
  چند ثانیه قبل

  علی رغم اینکه در بخش بهتری از یک دهه گذشته در حال توسعه (در برخی سطح) بود ، پرتاب اخیر Cyberpunk 2077 بسیار کم نقص بوده است. بازیکنان از طراحی جهانی و داستان جذاب آن ستایش کرده اند ، اما کیفیت بازی با اشکالات متوقف کننده پیشرفت و بسیاری از ویژگی های از دست رفته روبرو شده است.

  و این فقط در همه سیستم عامل ها وجود دارد - کنسول های پایه Xbox One و PlayStation 4 از مشکلات بیشتری رنج می برند. این موارد از اشکالات بصری مانند بافت های از دست رفته گرفته تا مشکلات فلج کننده تری مانند خرابی ها و عملکرد زیر 18 FPS را شامل می شود. برای بدتر کردن شرایط ، CD Projekt Red به وضوح سعی کرد تجربه کنسول Cyberpunk 2077 را در زیر کنسول پنهان کند و فیلم هایی از بازی در کنسول های نسل آخر را نشان ندهد ، در حالی که از ارائه نسخه های کنسول قبل از راه اندازی به بازرسان خودداری می کند.

  یک پوشش نقره ای وجود داشت: CD Projekt Red اخیراً اعلام کرده است که گیمرهای کنسول که از تجربه Cyberpunk 2077 در Xbox One ناراضی نیستند می توانند از طریق سازنده کنسول مورد نظر خود بازپرداخت کنند. یا PlayStation یا Microsoft. به نوبه خود ، مایکروسافت در حال بازی کردن بوده است و به طور خلاصه در کمتر از یک ساعت بازپرداخت بازی را اعطا می کند.

  سونی حتی پس از توسعه دهنده بازی ، سفارش Cyberpunk 2077 من را پس نمی دهد. گفت خریدارانی که مشکلی دارند ممکن است بازپرداخت دریافت کنند. این بازی به معنای واقعی کلمه PS4 من خراب شده و قابل پخش نیست. جواب سونی؟ منتظر به روزرسانی ها باشید pic.twitter.com/Zx2LSRhqqN

  - استیو کوواچ (stevekovach) 16 دسامبر 2020

  سونی ، از طرف دیگر ، Sony تقریباً هر درخواست ارسال شده را رد می کند و اصرار دارد که گیمرها باید منتظر CD Projekt باشند قرمز برای وصله بازی به جای اینکه پول خود را پس بگیرند. ظاهراً بر خلاف گفته های قبلی سازنده است.

  سونی معمولاً فقط برای بازی هایی که در مدت 14 روز پس از خرید بارگیری یا پخش نشده اند ، بازپرداخت ارائه می دهد ، اما گاهی اوقات برای بازیهایی که استثنا می کنند واقعاً قابل تعمیر نیست به نظر می رسد این شرکت احساس نمی کند Cyberpunk 2077 در این گروه قرار بگیرد ، حتی اگر برخی از بازیکنان در طول بازی با خرابی های مکرر سیستم روبرو شوند.

  CD Projekt Red می گوید گیمرهای PlayStation می توانند با تیم خدمات مشتری خود تماس بگیرند آدرس ایمیل راهنما برای بازپرداخت اختصاص داده شده است ، اما ممکن است مدتی طول بکشد تا کسی پول خود را پس بگیرد.

  https://techbord بازپرداخت Cyberpunk 2077 از مشتریان PlayStation محروم می شود

  " اگر شما یک نسخه دیجیتال در PlayStation دارید ، لطفا منتظر بمانید تا به شما برگردیم ، "CD Projekt Red در یک پاسخ خودکار ایمیل. این استودیو ادعا می کند که به تمام کسانی که "در پایان سال 2020 " تماس می گیرند باز خواهد گشت ، اما ما مطمئن نیستیم که این پاسخ ها چه نتیجه ای خواهد داشت.

  شاید سازنده در حال مذاکره باشد با سونی متقاعد کردن دارندگان سیستم عامل برای ایجاد یک استثنا در سیاست محدودکننده معمول بازپرداخت پول خود ، یا شاید CDPR بازپرداخت از خزانه خود را ارائه دهد - فقط زمان مشخص خواهد شد. در هر صورت ، اگر طرفدار سونی هستید که از تجربه خود در Night City راضی نیستید و دوست دارید آخرین AAPG RPG CDPR را برگردانید ، می توانید با کمک helpmerefund@cdprojektred.com تماس بگیرید برای کمک نهایی.

خبرهای دیگر از بازی