خبر

 • تک بورد - بازسازی Tactics Ogre در نوامبر امسال به سراغ رایانه شخصی و کنسول‌ها می‌رود

  بازسازی Tactics Ogre در نوامبر امسال به سراغ رایانه شخصی و کنسول‌ها می‌رود


  9 روز و 16 ساعت قبل

  اسکوئر انیکس اعلام کرده است که قصد دارد بازی Tactics Ogre: Reborn را در اواخر سال جاری به کنسول‌های مدرن و استیم بیاورد و این اولین باری است که این بازی نقش‌آفرینی تاکتیکی برای رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

  Tactics Ogre: Let Us Cling Together در ابتدا توسط Quest Corporation در سال 1995 برای Super Famicom، نسخه ژاپنی Super Nintendo Entertainment System توسعه و منتشر شد. این عنوان یک سال بعد به Sega Saturn و Sony PlayStation منتقل شد و سپس در سال 1998 راه خود را برای مخاطبان آمریکای شمالی پیدا کرد.

  15 سال دیگر طول می کشید تا اسکوئر انیکس نسخه بازسازی شده بازی را برای آن منتشر کند. پلی استیشن قابل حمل نسخه جدید عناصر RPG استراتژی نسخه اصلی را حفظ کرده است، که بر ساخت شخصیت های کلاس محور و مبارزات نوبتی تمرکز دارد. همچنین چندین عنصر جدید از جمله عملکرد چند نفره و ساخت تجهیزات را اضافه کرد.

  https://techbord.com <b>Tactics</b> <b>Ogre</b> remake heads به <b>رایانه</b> <b>شخصی</b> و کنسول‌های این نوامبر

  این بازسازی دارای امتیاز متاکریتیک است از 87 با امتیاز کاربر 8.3. IGN آن را به‌عنوان سومین RPG بهترین تاکتیک‌های تمام دوران پس از XCOM 2 و Final Fantasy Tactics: The War of the Lions قرار داد.

  بازی جدید معرفی‌شده، Tactics Ogre: Reborn، نسخه ارتقا یافته‌ای از ۲۰۱۰ است. بازسازی این گرافیک و صدا بهبود یافته و همچنین طراحی بازی به روز شده با سرعت سریع‌تر نبرد، ذخیره‌های خودکار و بازنگری کامل رابط کاربری و کنترل‌ها ارائه می‌شود.

  همه موسیقی‌های بازی وجود داشته است. ضبط مجدد با اجرای زنده کامل با کات سین های کاملاً صدادار به زبان انگلیسی و ژاپنی. اسکوئر انیکس همچنین هوش مصنوعی را اصلاح کرد تا دشمنان را قادر سازد تاکتیک های خود را تطبیق دهند و اطمینان حاصل کند که سیستم نبرد هرگز کهنه و قابل پیش بینی نمی شود، و سیستم مدیریت سطح را به سیستم سطح واحد به واحد تغییر داد.

  Tactics Ogre: Reborn برای پیش‌سفارش در نسخه‌های استاندارد و پریمیوم در دسترس است. این در پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ و رایانه شخصی از طریق استیم در دسترس خواهد بود. قیمت از 49.99 دلار شروع می شود، و شما می توانید بسته به پلتفرم مورد نظر خود، بین نسخه فیزیکی یا دیجیتال یکی را انتخاب کنید. به دنبال کاهش آن در 11 نوامبر 2022 باشید.


  تگ ها:

  بازسازی , tactics , ogre , نوامبر , امسال , سراغ , رایانه , شخصی , کنسول‌ها , می‌رود


  v 2
خبرهای دیگر از بازی