خبر

 • تک بورد - بازسازی Metal Gear Solid 3 به احتمال زیاد به نظر می رسد

  بازسازی Metal Gear Solid 3 به احتمال زیاد به نظر می رسد
  10 روز و 11 ساعت قبل

  اکنون نگاه نکنید ، اما ظاهراً بازسازی دیگری از یک بازی کلاسیک در دست تهیه است.

  VGC در اوایل ماه جاری ادعا کرد منابع منتشر شده به آنها گفته اند که Konami در حال کار بر روی بازسازی Metal Gear Solid 3: Snake Eater است ، یکی از طرفداران مورد علاقه گیمرها. به طور دقیق ، Konami در واقع توسعه اصلی نبود - این وظیفه بر دوش استودیوی دیگری به نام Virtuos گذاشته شد.

  Virtuos در سال 2004 تأسیس شد و مقر آن در سنگاپور است و تقریباً 70 توسعه را توسعه داده است. بازی های سال های گذشته در حال حاضر ، ComicBook معتقد است شواهد بیشتری برای تأیید آن گزارش یافته است.

  این نشریه به صفحه LinkedIn مهندس نرم افزار اصلی Virtuos ، Zhiyang Li اشاره می کند. تحت بخش تجربه ، لی اشاره می کند که در بازسازی بازی اکشن ماجراجویی AAA اعلام نشده به مدت نه ماه ، از اکتبر 2018 تا ژوئن 2019 کار کرده است.

   https://techbord.com بازسازی Metal Gear Solid 3 به احتمال زیاد به نظر می رسد

  در آن مدت ، لی تیمی متشکل از 12 مهندس ، هنرمند و طراح سطح را هدایت کرد و به ارتقاء موتور بازی برای پشتیبانی از 4K در سیستم عامل های خاص کمک کرد. به عنوان مثال ، در اوایل سال جاری ، کونامی با تیم Bloober متحد شد و این گمانه زنی ها را مطرح کرد که بازی جدیدی در Silent Hill در دست ساخت است. همچنین گفته می شود که یک بازی جدید Castlevania در ترکیب وجود دارد که به عنوان "تصور مجدد" این سری توصیف شده است. ورودی جدید دارید؟

خبرهای دیگر از بازی