خبر

 • تک بورد - بازار Indie Itch.io در جمعه سیاه 100 درصد درآمد فروش به توسعه دهندگان می دهد

  بازار Indie Itch.io در جمعه سیاه 100 درصد درآمد فروش به توسعه دهندگان می دهد
  چند ثانیه قبل

  سیستم عامل های توزیع بازی گاهی اوقات تصمیماتی می گیرند که می تواند به طور چشمگیری به سود توسعه دهندگان باشد - به کاهش 12 درصدی فروشگاه Epic Games Store مراجعه کنید - اما آخرین اعلامیه بازی Indie Itch.io بسیار سخاوتمندانه است. در جمعه سیاه ، یکی از بزرگترین روزهای فروش سال (حتی برای بازی های ویدیویی) ، سایت به طور کامل از سهم درآمد خود پیش می رود و پول نقد را مستقیماً به توسعه دهندگان هدایت می کند.

  از نظر فنی ، توسعه دهندگان می توانند از قبل اثر مشابهی را بدست آورند - Itch.io دارای چیزی است که آن را "تقسیم درآمد باز" می نامد. درست مثل اینکه بازیکنان می توانند آنچه را که می خواهند برای بسیاری از عناوین Itch.io پرداخت کنند ، توسعه دهندگان می توانند درصد چند سودهایی که می خواهند به پلتفرمی که محتوای آنها را میزبانی می کند منتقل شوند.

  با این حال ، به طور پیش فرض ، این تقسیم درآمد ده درصد تعیین می شود (هنوز خیلی کمتر از استاندارد صنعت 30 درصد است) ، که این رقم نیست مبلغ ناچیزی برای استودیوهای مستقل. اگرچه توسعه دهندگان در صورت تمایل می توانند این میزان را تا صفر درصد کاهش دهند ، اما اکثر آنها تمایل دارند که آنرا همانطور که هست رها کنند ، یا حتی ممکن است حتی از وجود کنترل مطلع نباشند.

خبرهای دیگر از بازی