خبر

 • تک بورد - ایکس باکس 75 روز کرانچی رول پرمیوم را به مشترکین Game Pass Ultimate هدیه می دهد.

  ایکس باکس 75 روز کرانچی رول پرمیوم را به مشترکین Game Pass Ultimate هدیه می دهد.
  15 روز و 13 ساعت قبل

  برخلاف Xbox Game Pass استاندارد، نسخه Ultimate امتیازات جالبی مانند آیتم‌های درون بازی، اشتراک ماهانه برای پلتفرم‌های استریم و موارد دیگر ارائه می‌دهد. آخرین مورد اضافه شده به مجموعه پرک، یک آزمایش 75 روزه برای Crunchyroll Premium: Mega Fan است که به مشترکین امکان می دهد برخی از بهترین انیمه های مدرن موجود در حال حاضر را تماشا کنند.

  مایکروسافت با امتیازات موجود از طریق Xbox Game Pass Ultimate بسیار سخاوتمندانه عمل کرده است. علاوه بر آیتم‌های درون بازی برای Black Desert، Apex Legends، Back 4 Blood و بازی‌های دیگر، عضویت سه ماهه Discord Nitro و 30 روز آزمایشی برای Disney+ را نیز به مشترکین ارائه کرده است.

  اکنون پیشنهاد سود بیشتر شده است، زیرا مایکروسافت نسخه آزمایشی اشتراک 75 روزه Crunchyroll Premium: Mega Fan را به همه مشترکین Game Pass Ultimate اهدا می کند.

  سطح Mega Fan بیش از 1000 سری را بدون تبلیغات و ارائه می کند. قسمت‌های جدید انیمه‌هایی مانند One Piece، My Hero Academia و Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba یک ساعت پس از پخش در ژاپن. علاوه بر این، مشترکین همچنین می‌توانند مجموعه‌ها را به‌صورت آفلاین و پخش جریانی را در چهار دستگاه به طور همزمان مشاهده کنند.

  اگر می‌خواهید اشتراک آزمایشی ۷۵ روزه خود را برای Crunchyroll Premium پس‌خرید کنید، از طریق برنامه Xbox به گالری Perks در کنسول Xbox خود دسترسی داشته باشید. در رایانه های شخصی ویندوز یا از طریق برنامه تلفن همراه Xbox Game Pass. در آنجا، می‌توانید امتیاز را درخواست کنید، که شما را به وب‌سایت Crunchyroll هدایت می‌کند تا خود را در پلتفرم ثبت نام کنید.

  پس از ثبت‌نام، تمدید خودکار فعال می‌شود، بنابراین فراموش نکنید که در صورت انجام آن لغو کنید. نمی‌خواهم بعد از پایان دوره آزمایشی پرداخت کنم. سطح Mega Fan 9.99 دلار در ماه هزینه دارد و اشتراک سالانه آن 99.99 دلار است.

  این هدیه برای کاربران جدید Crunchyroll منحصر به فرد خواهد بود و تا 8 فوریه 2022 قابل دریافت خواهد بود. دوره بازخرید یک ماه بعد به پایان می رسد. در 8 مارس.

خبرهای دیگر از بازی