خبر

 • تک بورد - این کنسول عناوین سطح بالای Game Boy را در تلویزیون شما پخش می کند

  این کنسول عناوین سطح بالای Game Boy را در تلویزیون شما پخش می کند
  6 روز و 2 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: یافتن یک کارت گرافیک PlayStation 5 ، Xbox Series X / S یا کارت گرافیک جدید ممکن است از دشوار تا غیرممکن باشد ، اما ماه آینده کنسول جدیدی راه اندازی می شود که با همان مشکلات کمبود روبرو نیست. جذابیت این است که هدف اصلی آن طرفداران یکپارچهسازی با سیستمعامل است - RetroN Sq فقط از کارتریجهای Game Boy ، GBC و GBA پشتیبانی می کند.

  Hyperkin لوازم جانبی مخصوص بازی را تولید می کند ، از جمله یک پایه کنترل کننده 4 پورت برای GameCube که با سوییچ سازگار است. همچنین باعث می شود کنسول های کلاسیک مدرن به دست بیاید ، مانند RetroN 77 که از کارتریج های اصلی Atari 2600 استفاده می کند و آنها را بزرگتر می کند.

  RetroN Sq از طریق کابل HMDI به تلویزیون متصل می شود و می تواند Game Boy را مجلل تر کند. عنوان تا 720p. همچنین کاربران می توانند نسبت ابعاد را بین 4: 3 یا 16: 9 تغییر دهند.

  https://techbord.com این کنسول عناوین پیشرفته Game Boy را در تلویزیون شما پخش می کند

  کنترل بازی ها یک کنترل کننده USB " Scout "با سیم است که از لحاظ شکل شباهت زیادی به کنترل کننده SNES دارد. این کنسول همچنین دارای یک کابل 3 فوت HDMI و یک کابل 6 فوت USB-C با یک آداپتور AC است.

  در حالی که کارتریج های Game Boy و Game Boy Color پشتیبانی می شوند ، بازی های GBA همچنان "بتا" هستند از ویژگی. "شما همچنین یک درگاه کارت حافظه در عقب برای به روزرسانی سیستم عامل دریافت می کنید.

   https://techbord. com این کنسول عنوان های پیشرفته Game Boy را در تلویزیون شما پخش می کند

  RetroN Sq بسیار شبیه CameCube در" Hyper Beach "- نمای بیرونی فیروزه ای با دکمه های Fuchsia - و" طلای سیاه "موجود است. 'که از بدنه ای مشکی و دکمه های به رنگ طلایی تشکیل شده است.

  RetroN Sq با قیمت 74.99 دلار در حال حاضر قابل پیش خرید است. در تاریخ 25 مارس راه اندازی می شود.

خبرهای دیگر از بازی