خبر

 • تک بورد - این کارشناس Halo Infinite را تماشا کنید که 100 پیروزی متوالی رایگان برای همه کسب می کند

  این کارشناس Halo Infinite را تماشا کنید که 100 پیروزی متوالی رایگان برای همه کسب می کند


  24 روز و 18 ساعت قبل

  TL;DR: حالت چند نفره Halo Infinite بیش از یک ماه است که منتشر شده است و بازیکنان در حال پیشرفت در آن هستند. یک بازیکن به طور استثنایی مهارت پیدا کرده است، که به تازگی یک برد 100 مسابقه ای را در حالت رایگان برای همه جشن گرفته است. از نظر فنی، 105 یا 106 بازی متوالی بود، اما او پس از زدن دروازه اش شمارش را متوقف کرد.

  یک خالق محتوای استرالیایی که از Mint Blitz استفاده می‌کند، یک حلقه جالب برای تماشای نکات برجسته منتشر کرد که در آن تفسیری به او نشان می‌دهد که رقبای خود را از بین می‌برد (در زیر). او تنها با استفاده از دافع در یک نقطه بیش از ده ها قتل انجام داد. هنگامی که حریفان نزدیک یک طاقچه به سمت او می آمدند، او آنها را یکی پس از دیگری از پای در می آورد.

  همه چیز از زمانی شروع شد که شخصی بلیتز را برای بردن 50 بازی متوالی FFA به چالش کشید، اما زمانی که او هدف اولیه را پشت سر گذاشت، او شروع شد. او امتیاز را به 100 رساند. او پنج یا شش بازی دیگر را برد، اما همانطور که در ابتدا سعی داشت بازیکنی را بکشد، کشته شد. با این حال، 100 برد متوالی مهارت و دانش فوق‌العاده‌ای از نقشه‌ها و نقاط تخم‌گذاری سلاح را نشان می‌دهد.

  Blitz آن‌قدر با بازیکنان پانکینگ سرگرم‌کننده بود که او می‌گوید چالش بعدی او برنده شدن تنها با استفاده از این است. دفع کننده این یک استراتژی است که آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست. پس از مدتی، بازیکنان نسبت به کاری که انجام می دهد عاقل خواهند شد. بازیکنان محتاط از تله او دوری می‌کنند و او را از کشتن محروم می‌کنند، یا با یک نارنجک پلاسما یا هر وسیله دیگری آماده می‌شوند تا او را در محل کمپینگش بکشند. البته، این نیمی از سرگرمی است—تلاش برای فریب دادن بازیکنان در کمینی که می‌دانند آنها را از روی طاقچه پرت می‌کند.

  بازیکنان اخیراً در مورد تقلب افسارگسیخته در Halo Infinite نگران بودند. تماشای بازی Blitz باعث می‌شود که انسان به این فکر کند که آیا حتی متقلبان هم شانسی علیه او خواهند داشت.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن چیزهای هوشمندانه، خنده‌دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می‌گذاریم.


  تگ ها:

  کارشناس , halo , infinite , تماشا , کنید , پیروزی , متوالی , رایگان


  v 6
خبرهای دیگر از بازی