خبر

 • تک بورد - این کارت گرافیک های یکپارچه دارای یک Voodoo 3 و یک GPU PowerVR روی یک کارت است

  این کارت گرافیک های یکپارچه دارای یک Voodoo 3 و یک GPU PowerVR روی یک کارت است
  27 روز و 12 ساعت قبل

  نظر ویراستار: علاقه مندان به بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل سخت افزاری زیادی برای اجرای بازیهای کلاسیک دارند ، اما اکنون یک راه حل مدرن جذاب وجود دارد که از نظر مهندسی کاملاً جذاب به نظر می رسد. ما هنوز نمی دانیم که عملکرد آن چطور است ، اما مطمئناً توجه ما را به خود جلب کرده است.

  کارت های ویدیویی چند GPU از دهه ها قبل وجود داشته است ، اما من شرط می بندم که شما چنین موردی را ندیده باشید.

  YouTuber Michael Dale اخیراً جعبه جعبه ای را به اشتراک گذاشته است از یک کارت گرافیک سفارشی طراحی شده شامل GPU 3Dfx Voodoo 3 "Avenger" و PowerVR PCX2 در همان PCB. خلق Frankenstein زاییده ذهنیت آنتونی Zxclxiv است ، که ظاهرا کارتها را از طریق فیس بوک می فروشد.

  این مدل خاص به نام Lost Joker 2 شناخته می شود. این یک کارت مبتنی بر PCI با 16 مگابایت Voodoo 3 3500 است 183 مگاهرتز در کنار PCX2 همراه با 66 مگاهرتز با 4 مگابایت RAM.

  این بسته شامل یک PCB کاملاً سیاه با دو هیت سینک منفعل است که همراه با اجزای مختلف پراکنده در اطراف برد است. در اطراف پشت یک VGA وجود دارد ، بنابراین می توانید آن را در کنار آداپتور گرافیکی اصلی نصب کنید. حتی یک بلوز روی صفحه وجود دارد که به شما امکان می دهد PCX2 را تا 80 مگاهرتز اورکلاک کنید.

  این برد همچنین دارای یک هدر سه پین ​​است ، احتمالاً برای یک فن خنک کننده اختیاری. تنظیم برخی از انواع خنک کننده های فعال احتمالاً فکر بدی نخواهد بود ، خصوصاً اگر قصد دارید PCX2 را با حالت اورکلاک اجرا کنید.

  متأسفانه ، فیلم Dale فقط جعبه گشودنی است ، اگرچه قول داده است که این کار را انجام دهد یک ویدیوی بعدی با ساخت Loker Joker 2 در آینده.

خبرهای دیگر از بازی