خبر

 • تک بورد - این پلی استیشن 5 که در برنج اصلاح شده کاملاً خیره کننده است

  این پلی استیشن 5 که در برنج اصلاح شده کاملاً خیره کننده است
  25 روز و 22 ساعت قبل

  طراحی جسورانه پلی استیشن 5 سونی از زمان رونمایی از آن در ژوئن سال 2020 به عنوان یک نقطه صحبت در میان گیمرها عمل کرده است. و اکنون که کاربران مدتی وقت دارند تا با کنسول نسل بعدی سر و صدا کنند ، ما شروع به دیدن چندین حالت جالب می کنیم از جامعه مشتاقان

  کانال YouTube DIY Perks اخیراً دست به تغییر در نمای بیرونی PlayStation 5 خود با نتایج چشمگیر زده است.

  پس از پاره کردن کنسول ، الگوهای پوسته بیرونی با استفاده از کاغذ ساخته شدند ، سپس مورد استفاده قرار گرفتند برای برش قطعات جایگزین ساخته شده از برنج. این آلیاژ نرم از مس و روی تشکیل شده است ، و به طرز شگفت آوری آسان است که هنگام استفاده از گرما به شکل آن درآید.

  صفحات کناری خمیده کمی مشکل دارند ، اما با یک تجدید نظر ، یوتیوب توانست بر مانع از ایستاده های مادربرد برای محکم کردن پانل های کنار PlayStation استفاده شد.

  با کمی سنباده زدن و مقداری پرداخت ، همه چیز دوباره جمع می شود و کاملا خیره کننده به نظر می رسد. مدرس برای اطمینان از سیگنال قوی مجبور شد یکی از آنتن های Wi-Fi را به پشت دستگاه منتقل کند ، اما در غیر این صورت ، به نظر می رسد تقریباً مشابه PS5 استاندارد است - بجز در برنج. این به اندازه PS5 طلای 24K که سال گذشته دیدیم "طلا" نیست ، اما همچنین 10،000 دلار نیست.

  مطمئن نیستم که تا چه اندازه جلای خود را حفظ کند قبل از اینکه دوباره نیاز به پرداخت داشته باشید ، اما این هزینه کمی برای پرداخت چنین سیستم منحصر به فردی است.

خبرهای دیگر از بازی