خبر

 • تک بورد - این هدست واقعیت مجازی برای استفاده در رختخواب طراحی شده است

  این هدست واقعیت مجازی برای استفاده در رختخواب طراحی شده است
  6 روز و 16 ساعت قبل

  نظر ویراستار: دقیقاً چند نفر می خواهند مبلغ یک هدست واقعیت مجازی را بیشتر بپردازند تا بتوانند هنگام استفاده از آن دراز بکشند ، هنوز مشخص نیست ، اما اگر در آینده بازی های جنسی VR افزایش ناگهانی پیدا کند چند ماه ، دلیلش را می دانید افرادی که از خواب استفاده می کنند نیز می توانند با تهدید به خواب رفتن و بیدار شدن در داخل خانه Resident Evil VII روبرو شوند و فرد گیج شده را دچار حمله قلبی می کند. علاوه

  در حالی که بازی هایی مانند Half-Life: Alyx به واقعیت مجازی در زمان های اخیر کمک کرده است ، هنوز هم آن سرگرمی اصلی نیست که برخی پیش بینی کرده بودند. آیا ممکن است به جای کمبود عناوین خوب ، هزینه ، و مشکلات کاربردی ، مشکلات اصلی مردم بیشتر VR را دوست نداشته باشند این است که استفاده از هدست در رختخواب سخت است؟

  شرکت ژاپنی Diver-X's HalfDive BMD یا Display-Bed-Mounted Display قرار است از نوامبر امسال کمپین Kickstarter را دریافت کند. همانطور که مشاهده می کنید ، این یک هدست کاملا ثابت است که به یک پایه متصل شده است ، بنابراین می توانید هنگام خوابیدن به پشت از آن استفاده کنید.

  https://techbord.com این هدست واقعیت مجازی برای استفاده در تخت

  علاوه بر طراحی عجیب ، این هدست دارای چندین ویژگی منحصر به فرد است ، از جمله "بازخورد باد" ارائه شده توسط دو پنکه های خارجی روی هدست نصب شده است. کاربران می توانند این حالتها را برای خنک نگه داشتن و نه به عنوان یک برنامه افزودنی در بازی ، روی حالت بی صدا تنظیم کنند.

  راهنمای خرید واقعیت مجازی ما را بررسی کنید

  این مجموعه همچنین دارای یک " ماژول بازخورد نیرو "که احساس لمس یک شیء در فضای VR ، احساس برش با شمشیر ، احساس اصطکاک و غیره را بیان می کند و یک تجربه همهجانبه با درجه بالاتر را ارائه می دهد."

  https://techbord.com این هدست VR برای استفاده در تخت

  یک سیستم نیز وجود دارد برای بازخورد ارتعاش برای تکرار قدم ها ، شلیک گلوله و موارد مشابه ، یک سیستم صوتی فراگیر با 4 بلندگو ، و کنترل کننده های پا برای تکرار حرکات بدن در حالت خوابیده. این شرکت می گوید هدست به لطف درایور و سیستم شبیه سازی خود با تمام محتوای موجود Steam VR سازگار است. همچنین دارای طراحی مدولار و منبع باز است.

  در جاهای دیگر ، هدست HalfDive VR آزادی 4.5 درجه و دو نمایشگر با وضوح تصویر 1600 14 1440 در هر چشم در 90 هرتز و 134 درجه را ارائه می دهد. میدان دید همچنین دارای یک سیستم نوری با ده عدسی کروی ، با پشتیبانی اختیاری از لنزهای متغیر کانونی است.

  https://techbord. com این هدست واقعیت مجازی برای استفاده در رختخواب

  HalfDive BMD از 800 دلار برای مدل اصلی و بدون ویژگی های ویژه شروع می شود و برای نوع بالایی به 1200 دلار می رسد و گران تر از شاخص سوپاپ اگر نسخه با واریفوکال را می خواهید ، آماده تحویل 4000 دلار باشید.

خبرهای دیگر از بازی